Google+ DC Comics i Green Ronin | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

DC Comics i Green Ronin

Amerykańskie wydawnictwo Green Ronin Publishing ogłosiło podpisanie umowy z firmą DC Comics, w wyniku której już w te wakacje do sklepów trafi gra DC Adventures RPG.

Green Ronin jest wydawcą takich gier fabularnych jak A Song of Ice and Fire Roleplaying (oparta na słynnym cyklu Gra o Tron), czy Dragon Age RPG (oparta na słynnej grze komputerowej).

Green Ronin jest też wydawcą Mutants & Masterminds – gry o superbohaterach. Z okazji 75 lecia DC Comics słynne Mutants & Masterminds otrzyma nową szatę graficzną i wielkie wsparcie w postaci renomy jednego z największych wydawców komiksów o superbohaterach na świecie.


Dowiedz się więcej:


Dragon Age

to gra fabularna stworzona na podstawie znanej serii gier komputerowych o tym samym tytule. Gra korzysta z mechaniki "Adventure Game Engine" opartej na kościach K6.

Green Ronin Publishing

Wielokrotnie nagradzane amerykańskie wydawnictwo założone w 2000 roku przez Chrisa Pramasa, współtwórcę "Warhammera". Do najbardziej znanych linii wydawniczych Green Ronin Publishing należą "Mutants & Masterminds", "Dragon Age" oraz "A Song of Ice and Fire Roleplaying".

Mutants & Masterminds