Google+ Zakony Straży Śmierci #4 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Zakony Straży Śmierci #4

Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games ukazał się czwarty artykuł prezentujący zakony Kosmicznych Marines, w których gracze będą mogli się wcielić w settingu Deathwatch do gry fabularnej Warhammer 40 000. Tym razem przeczytać możemy o Czarnych Templariuszach, zakonie odbywającym wieczną krucjatę wymierzoną we wszelkich wrogów ludzkości.

Deathwatch to trzeci system RPG osadzony w uniwersum Warhammera 40 000, będziemy mogli w nim wcielić się w nadludzkich super-żołnierzy – Kosmicznych Marines służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.


Dowiedz się więcej:


Deathwatch

to gra fabularna osadzona w uniwersum Warhammera 40 000, w której gracze wcielają się w super-żołnierzy – Kosmicznych Marines, służących w elitarnej formacji zwanej Strażą Śmierci, której celem jest walka z obcymi i demonami Osnowy.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.