Google+ Nowości od wydawnictwa RedBrick | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości od wydawnictwa RedBrick

Wydawnictwo RedBrick informuje, że Nations of Barsaive: Throal trafił do dystrybucji. Koszt podręcznika to $29.99. Na stronie wydawnictwa dostępny jest też do ściągnięcia zwiastun dodatku.

Na stronie wydawnictwa Mongoose Publishing ruszyła już też przedsprzedaż Nations of Barsaive: Serpent River, czyli trzecioedycyjnej wersji znanej z polskiej edycji Wężowej Rzeki. Przewidywana cena liczącego 128 stron podręcznika to $24.99

Wydawnictwo RedBrick za pośrednictwem DriveThruRPG oraz RPGNow wprowadziło także do sprzedaży elektroniczną wersję dodatku do trzeciej edycji Earthdawna – Namegivers of Barsaive. Koszt liczącego 256 stron podręcznika to $28. Recenzja tego dodatku pojawiła się niedawno w serwisach EARTHDAWN.PL oraz Poltergeist.


Dowiedz się więcej:


DriveThruRPG

Earthdawn

Gra fabularna w konwencji heroic fantasy, osadzona w świecie pełnym niezwykłych przygód, wszechobecnej magii i przerażających niebezpieczeństw. Oryginalnie wydana w 1993 roku przez wydawnictwo FASA, w 1998 roku doczekała się polskiego tłumaczenia za sprawą wydawnictwa MAG. Gracze wcielają się w adeptów, ponadprzeciętne jednostki, które dzięki możliwości korzystania z magicznej energii, zdolne są do dokonywania wielkich czynów. Mechanika, silnie powiązana ze światem gry, wykorzystuje System Stopni, w którym danemu stopniowi testowanej cechy/zdolności/umiejętności przyporządkowany jest odpowiedni zestaw kości (w skład których wchodzą kości od k4 do k20).

Mongoose Publishing

Redbrick

to wydawnictwo powstałe w 2003 roku, zarządzane przez Jamesa Suttona. Z początku wydawnictwo skupiało się na rozwijaniu linii wydawniczej Earthdawn (edycja Classic i Third Edition), z czasem poszerzyło licencje o takie gry jak Fading Suns, Blue Planet czy Demonworld.

RPGNow