Google+ Free RPG Day 2010 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Free RPG Day 2010

Free RPG Day, czyli Dzień Darmowych RPG odbędzie się już 19 czerwca 2010 roku. Podczas czwartej edycji tej akcji, miłośnicy gier fabularnych będą mieć okazję otrzymać darmowe materiały od różnych mniejszych lub większych wydawnictw erpegowych. W polsce oficjalnie potwierdziła już swój udział firma Q-Workshop, a nieoficjalnie zapowiedzieli Piotr Koryś (Wydawnictwo GRAmel) oraz Ellentir (Poza Czasem).

Więcej o samej akcji znaleźć można na stronie: http://www.freerpgday.com


Dowiedz się więcej:


DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

poza czasem

Q-Workshop

Założona w 2001 roku polska firma z siedzibą w Poznaniu, zajmująca się projektowaniem i produkcją wielościennych kości do różnych gier (gry fabularne, gry planszowe, gry bitewne).