Google+ Savage Worlds – Wiadomości | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Savage Worlds – Wiadomości

Pinnacle Entertainment Group ogłosiło, że najnowszy setting do Savage Worlds, Space 1889: Red Sands, konwersja znanego rpga z lat 80, trafił do drukarni. Space to alternatywny XIX wiek, w którym możliwe są wyprawy kosmiczne na falach eteru. Dzięki nim odkryto nowe obszary do kolonizacji i napotkano inne formy życia, zasiedlające Marsa czy Wenus. Gra będzie miała premierę w lecie 2010, ale już można się dowiedzieć, jak wygląda Mars oraz jaką Space 1889: Red Sands będzie miał okładkę.

Triple Ace Games opublikowało dziś dodatek do Sundered Skies. Within the Skies to zbiór 4 przygód, pozwalających poznać nowe, ciekawe miejsca w uniwersum Rozbitych Niebios. Dodatek jest w pdfie i kosztuje $8,50. Poza tym, w zeszłym tygodniu udostępnili fanom Hellfrost kolejny darmowy dodatek. Gemancja, czyli Magia Kamieni jest dostępna w tym miejscu.

Reality Blurs opublikowało na stronie sklepu RPGNOW, przygodę do steampunkowego RPG RunePunk – DarkSummer Nights. Przygoda ta była wcześniej dostępna wyłącznie na papierze i kosztowała 21.99$ , teraz (po prawie półtora roku) można ją kupić w formacie pdf, za niecałe 10$.


Dowiedz się więcej:


Pinnacle Entertainment Group

Powstałe w 1994 amerykańskie wydawnictwo znane między innymi z gier fabularnych opartych o mechanikę Savage Worlds.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Triple Ace Games