LG PuriCare - maska oczyszczająca powietrze, którą można założyć na twarz

Firma LG zaprezentowała niestandardowy oczyszczacz powietrza z wymiennymi filtrami, który zatrzymuje drobne cząsteczki i bakterie. Nowy LG PuriCare posiada dwa filtry HEPA i dwa trzybiegowe wentylatory.

Na targach IFA2020 firma LG zapowiedziała maskę powietrzną PuriCare do użytku osobistego, a dziś jest ona dostępna dla mieszkańców Ukrainy w sklepach Foxtrot.

Od początku pandemii wiele osób zaczęło więcej myśleć o oczyszczaniu powietrza w domu i w miejscach publicznych. Zapotrzebowanie na oczyszczacze domowe, nawilżacze i jonizatory powietrza bardzo wzrosło, więc firma LG poszła dalej i stworzyła osobisty oczyszczacz powietrza.

Nowe urządzenie LG Puricare skutecznie zastępuje zwykłą maseczkę do higieny. Ergonomiczna konstrukcja, komfortowe użytkowanie i skuteczność usuwania bakterii na poziomie 99% - to wszystko otrzymasz, gdy zastąpisz jednorazową maskę indywidualnym oczyszczaczem powietrza.

LG Puricare nie tylko zapewni codzienną ochronę przed bakteriami, ale także pozwoli oddychać czystym powietrzem pośród zanieczyszczonego miasta, a alergikom pomoże łatwiej znieść okres kwitnienia niektórych roślin.

Maska oczyszczająca powietrze LG PuriCare jest sprzedawana ze specjalną obudową z lampą UV, która zabija szkodliwe mikroorganizmy. Przy okazji, można w niej wyczyścić nie tylko maskę, ale także smartfon czy okulary. Etui ładuje również maskę pomiędzy kolejnymi użyciami. Wraz z maską w zestawie znajduje się kabel do ładowania USB Type-C.

Jaki rodzaj ochrony oferuje LG Puricare?

Maska Puricare wyposażona jest w dwa filtry H13 HEPA. Wewnętrzne testy przeprowadzone przez LG wykazały, że filtry te usuwają do 99% bakterii i niektórych alergenów.

Zalecamy wymianę filtra HEPA po 1 miesiącu użytkowania. (Zestaw zawiera 2 filtry).

Maska ma wymiary 156x110x63 mm i waży zaledwie 126 g. Jej akumulator o pojemności 820 mAh zapewnia 4-8 godzin pracy, a ładuje się w 2 godziny.

Co jednak najważniejsze, LG Puricare nie utrudnia oddychania, ponieważ posiada w swojej konstrukcji specjalne podwójne wentylatory. Opatentowany czujnik oddechu ułatwia wdech i wydech bez wstrzymywania przepływu powietrza. Dzięki temu czujnik automatycznie wykrywa cykl i objętość oddechu, co oznacza, że podczas biegu lub szybkiego oddychania urządzenie LG Puricare zapewni maksymalną wygodę!