Call of Duty: Modern Warfare oficjalna premiera

Oficjalna premiera Call of Duty: Modern Warfare odbędzie się 25 października 2019 roku na PlayStation 4. Gra jest już dostępna dla zamówienie przedpremierowe Strona internetowa Foxtrot.

Call of Duty: Modern Warfare nie powinno być mylone z Call of Duty 4: Modern Warfare, które zostało wydane w 2007 roku. Jest to wznowienie gry, która uczyniła Call of Duty najpopularniejszą strzelanką pierwszoosobową. Oto co wiemy na temat gry.

Deweloperzy obiecali uruchomić kilka ciekawych rzeczy. Wśród nich m.in. zrewidowane spojrzenie na to, jak wyglądają współczesne działania wojenne w 2019 roku, trudniejsze dylematy moralne i decyzje.

Użytkownicy będą mogli również zobaczyć znane od dawna postacie Kapitana Price'a i Sope'a Johna McTavisha. Tylko teraz bohater wyjdzie ze swojej zwykłej persony Rambo i będzie walczył z przeciwnikami jako drużyna. Gra będzie się bardziej skupiać na sojusznikach i pracy zespołowej. W tym samym czasie antagoniści będą dysponować bardziej zaawansowanym sprzętem i przewyższać bohaterów siłą.

Gra będzie swego rodzaju demonstracją wojny, ale nie w tradycyjny sposób - bitwy na polach, lecz bardziej lokalnie, gdzie pokazane zostaną drobne starcia w świecie, który otacza nas na co dzień. Call of Duty kiedyś naprawdę opowiadało użytkownikom ciekawe historie i wygląda na to, że twórcy postanowili do tego powrócić.

Cechy rozgrywki

Według osób wtajemniczonych Call of Duty: Modern Warfare powróci kampania dla jednego gracza, projekt pozbędzie się przepustki sezonowej i będzie wspierał rozgrywkę międzyplatformową.

Znany silnik graficzny został zastąpiony nowocześniejszym, aby zapewnić bardziej realistyczną oprawę wizualną. Wspomina się także o wsparciu dla technologii rozszerzonego zakresu dynamiki, ray tracingu oraz dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Zwiastun gry Call of Duty: Modern Warfare:

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubZostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy