Jak pobierać filmy z YouTube na dowolne urządzenie?

 YouTube to najpopularniejszy na świecie serwis hostingowy wideo, w którym można znaleźć filmy o dowolnej tematyce. Zastanawiasz się "jak pobrać filmy z YouTube i zapisać je na swoim gadżecie"? W tym artykule znajdziesz proste i przejrzyste instrukcje.

Jak pobierać filmy z YouTube z usług online?

Jeśli nie masz ochoty na częste pobieranie filmów z YouTube, najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z usług online. Nie musisz nic instalować na swoim komputerze, smartfonie czy tablecie. Jak pobierać filmy z YouTube bez programów? Po prostu wpisz nazwę "SaveFrom.net" w pasku wyszukiwania, otwórz stronę, skopiuj link do wymaganego wideo do specjalnego pola i natychmiast pobierz recenzję, wykład, lub cokolwiek chcesz w kilku kliknięciach.

Aby zaoszczędzić czas i nie szukać strony internetowej, wystarczy napisać dwie litery "ss" przed słowem "youtube" w swoim linku. Na przykład, jeśli oryginalny link to https://www.youtube.com/link123, link do pobrania będzie wyglądał tak: https://www.SSyoutube.com/link123. Przy okazji, ta metoda jest również odpowiednia dla tych, którzy są zainteresowani zapytaniem "jak pobrać wideo z fb".

Niektóre bardziej popularne strony pozwalają na pobieranie wideo online:

  • ClipConverter.cc; KeepVid; y2mate.com; noTube.

Proces pobierania jest taki sam, jedynie jakość pliku może się różnić. ClipConverter.cc ma w tym względzie przewagę: maksymalna jakość pobieranego wideo to 4K.

Pobieranie wideo za pomocą rozszerzeń

Jak pobierać filmy z YouTube, jeśli robisz to często? Pomogą w tym specjalne rozszerzenia do przeglądarek. Po zainstalowaniu takiego "asystenta", pod każdym filmem na YouTube pojawi się specjalny przycisk "Pobierz".

Do najpopularniejszych rozszerzeń należą:

  • YouTube Video Downloader; Y2mate; Skyload; Pomocnik SaveFrom.net.

Pierwsze rozszerzenie na liście pozwala na pobieranie plików w jakości 4K, a zainstalować je można przechodząc na oficjalną stronę dewelopera i wybierając swoją przeglądarkę. Po tym, na ekranie pojawi się krótka i przejrzysta instrukcja instalacji.

Należy pamiętać, że Google robi wszystko, aby zniechęcić do pobierania plików z hostingów wideo, dlatego wspomniane rozszerzenia są usuwane z przeglądarki Google Chrome. To jak ściągnąć z youtube? Użyj rozszerzeń sparowanych z Operą, UC, Vivaldi.

Jak zapisywać filmy z YouTube za pomocą programów?

Dla tych, którzy pobierają filmy z YouTube prawie codziennie, najbardziej praktyczną opcją byłoby zainstalowanie programów. ClipGrab lub 4K Video Downloader będą pasować idealnie. Oba programy są w stanie zapisać filmy z YouTube znacznie szybciej niż rozszerzenia i usługi online. Jedynym minusem jest to, że końcowa jakość wideo będzie wynosić maksymalnie 1 080p.

Jak zapisywać filmy z YouTube w ClipGrab? Wystarczy wkleić link do danego filmu w pole, ustawić parametry i kliknąć przycisk Pobierz.

Jak pobierać filmy z YouTube na Androida?

Jak wspomniano wcześniej, Google ma negatywny stosunek do pobierania filmów z hostingu wideo Youtube, więc nie znajdziesz odpowiedniej aplikacji w sklepie Google Play. Jak mogę pobierać filmy z YouTube na Androida? Pomocne będą Videoder, Snaptube, Peggo lub InsTube, pobrane bezpośrednio ze strony programisty. Warto zaznaczyć, że czasami instalacja takich aplikacji wiąże się z zablokowaniem konta Google.

Jeśli się nie boisz, wyszukaj aplikację za pomocą standardowej wyszukiwarki, zezwól na instalację w przeglądarce i na urządzeniu, a następnie nie krępuj się pobierać swoich ulubionych filmów. Takie aplikacje działają w ten sam sposób: znajdź żądane wideo za pomocą wbudowanej wyszukiwarki, wybierz żądaną jakość i pobierz plik.

Jak zapisywać filmy z YouTube na iPhonie lub iPadzie?

Posiadacze technologii apple mają kilka sposobów na pobieranie filmów z YouTube. Ze wszystkich usług osób trzecich można korzystać online zgodnie z instrukcjami opisanymi powyżej. Ważne jest jednak, aby korzystać z przeglądarki Safari. Inne programy do wyszukiwania nie będą działać. Ponadto, ta metoda pobierania jest dopuszczalna tylko dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS 13 i wyższym lub iPadOS.

Jak pobrać klip z YouTube za pomocą innej metody? Znajdź aplikację Documents w AppStore, pobierz ją i uruchom wbudowany system wyszukiwania. Następnie otwórz dowolną usługę innej firmy (ClipConverter.cc, KeepVid, y2mate.com itp.) i wklej link do żądanego klipu. Następnie wystarczy wybrać interesujące nas parametry i poczekać na zakończenie pobierania.

Jak pobierać wideo na Mac OS?

Specjalne zastosowanie Pull Tube może pomóc Ci uzyskać to, czego chcesz. Można go pobrać bezpośrednio z witryny dewelopera. Jak pobrać wideo? Wklejamy link do filmu z Youtube w aktywnym oknie aplikacji, wybieramy rozdzielczość w jakiej chcemy zapisać plik. Dostępne są warianty od 144p do 1080p, można również pobrać sam dźwięk w formacie mp3 i m4a. Następnie kliknij przycisk "pobierz wideo" u dołu ekranu.

Jesteśmy pewni, że teraz będziesz mógł swobodnie pobierać swoje ulubione klipy i seriale z Youtube do oglądania w domu, tworzenia własnych filmów i po prostu zabawy z przyjaciółmi.