Nowe wąskie modele lodówek Side-By-Side od LG

Rozprzestrzenianie się inteligentnych mieszkań doprowadziło do trendu w kierunku minimalizmu; chcesz wykorzystać każdy centymetr przestrzeni, aby zmieścić wszystko, czego potrzebujesz. Co zrobić, jeśli naprawdę chcesz mieć lodówkę wielodrzwiową? Firma LG znalazła doskonałą decyzję! Nowe modele lodówek Side-By-Side zajmują niewiele miejsca, ale pozostają równie funkcjonalne.

Modele wielodrzwiowe wyposażone są w najnowocześniejsze technologie LG Door Cooling+™ i Linear Cooling™. Technologie te odpowiadają za równomierne rozprowadzanie zimna w komorach i na półkach, dzięki czemu żywność dłużej zachowuje świeżość. Łącznie technologie te pozwalają chłodzić produkty o 19,7% szybciej i utrzymywać optymalną świeżość przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Cała gama urządzeń jest zasilana przez sprężarkę liniową z inwerterem, która zużywa mniej energii elektrycznej niż inne rodzaje silników.

Lodówki mają niewielkie wymiary - szerokość wynosi 835 mm, a głębokość 734 mm, co ułatwi transport do mieszkania i montaż.

Stylowy i elegancki design będzie doskonale wyglądał w nowoczesnej kuchni. GC-Q22FTBKL jest dostępny w kolorze czarnym matowym. Chłodziarka posiada delikatne, przyjemne oświetlenie panelu LED oraz kwadratowy, ukryty uchwyt.