Ryze Tech's Tello Toy mini dron

Zarówno dorośli jak i dzieci uwielbiają fascynujące "zabawki". Wcześniej popularne były urządzenia sterowane radiowo, takie jak samochody, helikoptery itp. Teraz zastąpiły je ciekawsze gadżety - drony. Te kompaktowe urządzenia są nie tylko zabawne, ale również bardziej profesjonalne: służą jako asystenci do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Dronem można wygodnie sterować za pomocą oddzielnego pilota lub kompatybilnego gadżetu (smartfon, tablet). W tym artykule chcemy przedstawić Wam nowy produkt w świecie dronów: Ryze Tello Toy Drone.

Ryze Tech Tello Toy Drone to pierwszy inteligentny gadżet tego producenta, który jest przeznaczony dla dzieci i dorosłych. Tello jest bardzo kompaktowym dronem ważącym zaledwie 80 gramów, co pozwala mu na wykonywanie różnych sztuczek w powietrzu. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota.

Tello Toy Drone jest kompatybilny z hełmami VR - możesz cieszyć się spektakularnymi widokami nieba i przyrody wokół Ciebie. Dron łatwo synchronizuje się z aplikacją użytkownika Tello i jest łatwy w użyciu do wprowadzania różnych ustawień i programowania lotu za pomocą zestawu narzędzi Scratch.

Tello Toy Drone może pozostać w trybie lotu przez 13 minut i jest wyposażony w 2 anteny Smart Switch do transmisji wideo i obrazu, co zapewnia stabilność nadawania. Obraz przekazywany jest w formacie HD. Odległość transmisji obrazu wynosi 100 metrów.

Do przetwarzania obrazu i wideo, Tello Toy ma wbudowany potężny procesor Intel wysokiej jakości, funkcja elektronicznej stabilizacji zapewnia wyraźne i nasycone klatki. Kamera drona może nagrywać wideo 360 stopni, przesyłając je na przykład do zestawu słuchawkowego VR lub tabletu. Nie musisz być profesjonalistą, aby robić wysokiej jakości zdjęcia i wideo - technologia EZ SHOTS zapewnia najlepszą jakość obrazu i wideo w trybach Circle, 360 oraz Up & Away.

Rozpoczęcie pracy z kompaktowym dronem Tello Toy jest proste: wrzuć go w powietrze i już, inteligentny gadżet wzbija się w powietrze. Dron startuje z dłoni i ląduje automatycznie. System gadżetu w porę ostrzeże Cię o niskim stanie baterii, a nawet w przypadku utraty połączenia dron bezpiecznie wyląduje. Sterowanie Tello Toy Drone jest proste dzięki wbudowanemu systemowi pozycjonowania, nawet dziecko sobie z nim poradzi. Kompaktowym dronem będziesz mógł nagrywać filmy w formacie MP4 i zdjęcia w JPG.

Tello Toy Drone został zaprezentowany na targach CES 2018 i będzie dostępny od marca tego roku.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy