Trzech niezastąpionych "pomocników" od Electrolux

Wśród ogromnego wyboru urządzeń, które istnieją dzisiaj, są niezbędne "pomocników" gospodarstwa domowego. Czasami można się obejść bez tostera czy zmywarki, ale nie da się obejść bez pralki i sprzętu AGD do gotowania. I oczywiście chcemy wierzyć, że wybrany model będzie służył niezawodnie przez wiele lat. Dziś proponujemy zapoznanie się z urządzeniami producenta-profesjonalnego Electrolux. Ta znana marka wyróżnia się jakością i przemyślaną funkcjonalnością urządzeń gospodarstwa domowego.

"Inteligentna" pralka Electrolux EWS1277FDW

Co jest ważne przy wyborze pralki? Racja, są to: kompaktowość, niskie zużycie energii, pojemność i dostępność przydatnych funkcji. Model EWS1277FDW firmy Electrolux ma wszystkie te cechy.

Zacznijmy od wymiarów: ta pralka należy do klasy "wąskiej", jej wymiary to 85x60 cm na wysokość i szerokość, głębokość to tylko 45 cm. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w łazience i umieścić urządzenie tam, gdzie jest to wygodne. Ale małe wymiary nie oznaczają, że maszyna mieści mniej prania i ubrań. Maksymalna ładowność Electrolux EWS1277FDW wynosi 6,5 kilograma. Drzwi załadunkowe do pralni znajdują się od frontu, co jest bardzo wygodne.

Klasa energetyczna pralki to A+++. Wskaźnik ten oznacza, że technika ta będzie bardzo oszczędna w zużyciu energii elektrycznej - około 0,13 kWh na 1 kilogram. Nawet regularna eksploatacja maszyny nie wpłynie na Twoje finanse.

Oprócz powyższych zalet, pralka Electrolux EWS1277FDW posiada szereg wygodnych funkcji i specjalnych programów, które maksymalnie ułatwiają proces prania i sprawiają, że jest on nieuciążliwy. Przede wszystkim należy wspomnieć o silniku inwerterowym, który charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy oraz długą żywotnością. Technologia Fuzzy Logic to intelektualna kontrola procesu mycia. Program automatyczny "dobiera" wymagany czas prania, intensywność, temperaturę i prędkość wirowania w zależności od rodzaju i ilości załadowanych tkanin.

Dzięki specjalnej funkcji Time Manager możesz ustawić program prania zgodnie z własnymi upodobaniami: Twoje pranie i ubrania będą gotowe w wymaganym czasie. A jeśli masz już załadowane pranie, ale nagle musisz wyjść z domu - nie ma problemu: funkcja opóźnionego startu pozwala na rozpoczęcie procesu prania wtedy, kiedy jest to dla Ciebie wygodne.

System OptiSense to inteligentna technologia stosowana w pralkach Electrolux. Pomoże Ci wyprać Twoje ubrania delikatnie i uzyskać doskonałe rezultaty. System "analizuje i wybiera" optymalny cykl prania dla Twoich ubrań, tak aby proces nie szkodził tkaninom, a zużycie wody i energii było minimalne.

Oprócz podstawowych cech pralka EWS1277FDW posiada dodatkowe funkcje, takie jak: "Child Protection", specjalne programy "Easy Ironing" i "Silk", ochrona przed wyciekiem wody, kontrola nierównowagi i piany. Taki zestaw cech i funkcji pozwoli Ci zapomnieć o problemach z praniem, bo "inteligentna" pralka zrobi wszystko automatycznie. Duży wyświetlacz pozwoli wygodnie wybierać programy i kontrolować proces zmywania. Twoje pranie będzie idealnie czyste w najkrótszym czasie.

Pralka Electrolux EWS1277FDW

Indukcyjna płyta grzewcza Electrolux EHH9654HFK

Urządzenia podtynkowe od dawna zajmują czołowe miejsce w nowoczesnych kuchniach. Zalety płyt indukcyjnych do zabudowy nie wymagają długiego opisu - ta, swego czasu, innowacja zyskała dużą popularność wśród nabywców. Dzieje się tak dlatego, że płyty indukcyjne mają szereg zalet: są bezpieczne (palnik nagrzewa się tylko wtedy, gdy znajduje się na nim naczynie), na powierzchni indukcyjnej nic się nie przypala (wystarczy po gotowaniu przetrzeć powierzchnię wilgotną gąbką), palniki tej powierzchni są bardzo szybkie i pozwalają gotować potrawy wielokrotnie szybciej niż na innych rodzajach powierzchni. Ponadto płyty indukcyjne charakteryzują się niskim zużyciem energii i są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Electrolux EHH9654HFK jest dokładnie tym, o czym myślisz. Jego strefy gotowania szybko się nagrzewają i stygną, a stopień nagrzania można regulować za pomocą poręcznego panelu sterowania DirectAccess. Wystarczy dotknąć i przeciągnąć palcem po panelu, aby wybrać żądane ustawienie, i gotowe. Funkcja "Power" umożliwia błyskawiczne rozgrzanie palnika do maksymalnej temperatury. Osiąga się to dzięki wzmocnionemu impulsowi, który w ciągu kilku sekund nagrzewa palnik.

Dla wygody płyta EHH9654HFK wyposażona jest w timer z sygnałem dźwiękowym. Jest to wygodne: można ustawić wymagany czas gotowania, na koniec ustawionego okresu zabrzmi sygnał dźwiękowy, a palnik się wyłączy. Nie ma ryzyka zepsucia się potrawy. Powierzchnia posiada również trzystopniowy system CleverHeat, który wykrywa temperaturę w strefie gotowania po jej wyłączeniu i wyświetla ciepło resztkowe.

Płyta kuchenna Electrolux EHH9654HFK

Piekarnik Electrolux EOB5454AOX

No i oczywiście zawsze jest piekarnik, albo po prostu piekarnik. Idealnym wyborem do pary z Electrolux EHH9654HFK jest Electrolux EOB5454AOX. Jest to piekarnik elektryczny z szerokim zakresem funkcji i rodzajów grzania. Jego użyteczna pojemność wewnętrzna wynosi 72 litry, co pozwoli Ci na gotowanie kilku potraw w tym samym czasie.

Gotowanie w Electrolux EOB5454AOX to czysta przyjemność, ponieważ można wybrać dogodny sposób podgrzewania potraw: od góry, od dołu, konwekcyjnie, z wykorzystaniem grilla lub kombinowany, a także dostępny jest osobny tryb PlusSteam. W tym trybie gotowanie odbywa się z wykorzystaniem kombinacji konwekcji i pary. Takie rozwiązanie przyczynia się do doskonałego wypieku puszystych wypieków, które uzyskują chrupiącą i chrupiącą skórkę. Wydajny wentylator i system grzewczy UltraFanPlus zapewniają równomierne gotowanie.

Dzięki dużemu rusztowi w piekarniku można perfekcyjnie przyrządzić nawet duże ilości potraw. Aby ulubiona pizza wszystkich domowników była idealna, piekarnik Electrolux EOB5454AOX posiada specjalny tryb, dzięki któremu potrawa jest równomiernie upieczona, dodatki dopieczone, a wierzch pizzy lekko przyrumieniony.

Przemyślana konstrukcja i funkcjonalność piekarnika Electrolux EOB5454AOX sprawia, że jest on niezwykle łatwy w obsłudze. Dzięki spłukiwanym elementom sterującym i wyświetlaczowi LED łatwo jest zarządzać ustawieniami techniki, dostępne jest również oświetlenie halogenowe i prowadnice teleskopowe.

Piekarnik jest łatwy w pielęgnacji: dzięki całkowicie zdejmowanym drzwiczkom i szybom można łatwo usunąć z niego osad i tłuszcz. Wnęka piekarnika pokryta jest emalią łatwą do czyszczenia. Dla ułatwienia gotowania, po wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajduje się stół do pieczenia.

Piekarnik Electrolux EOB5454AOX

Dzięki gamie urządzeń do zabudowy firmy Electrolux staniesz się prawdziwym kulinarnym profesjonalistą.