Xenxo S-Ring - inteligentny pierścień z szerokim zakresem funkcji

Inteligentne urządzenia w końcu wypełniają nasze codzienne życie: niemal codziennie pojawiają się nowe, oryginalne rozwiązania i nowinki techniczne. Na przykład, wczoraj oficjalnie zaprezentowano inteligentny pierścień o nazwie Xenxo S-Ring. Tak! To jest pierścień, a nie jakiś inny znany gadżet.

Xenxo S-Ring wygląda jak dość szeroki pierścień, który jest wypełniony wieloma funkcjami. W nowość wbudowany jest moduł bezprzewodowy Bluetooth 5.0 - za jego pomocą pierścionek można połączyć z dowolnym urządzeniem mobilnym. Zasięg wynosi do 50 metrów.

Xenxo S-Ring obsługuje 4GB pamięci wewnętrznej, więc może być używany jako pendrive dla Twoich danych. Ten pierścień może również budzić Cię za pomocą budzika, zarządzać utworami muzycznymi na smartfonie lub tablecie, a także służyć jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z mikrofonem z redukcją szumów. W nagłych wypadkach użytkownik S-Ringa może natychmiast wysłać sygnał "SOS" poprzez naciśnięcie specjalnego przycisku.

Nowość jest również wygodna, ponieważ jest kompatybilna ze wszystkimi zamkami cyfrowymi, umożliwia płacenie za pomocą technologii NFC oraz komunikację z cyfrowymi asystentami Google Assistant i Siri od Apple. Dzięki wbudowanemu głośnikowi o dużej mocy, można wygodnie wykonywać połączenia i rozmawiać z rozmówcą. Ponadto, Project Xenxo S-Ring łączy się z komputerem poprzez wejście USB. A wszystkie te funkcje w jednym małym akcesorium na Twoim palcu!

Nowość jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi z systemem Android 4.0 i nowszym, iOS 7.0 i nowszym, macOS 10.8 i nowszym, Windows 8 i nowszym. W trybie aktywnym S-Ring działa przez 3 godziny, w trybie czuwania - 45 godzin. Aby naładować pierścień, wystarczy podłączyć go do komputera i odczekać zaledwie 45 minut, co jest czasem wymaganym do pełnego naładowania.

Inteligentny pierścień będzie oferowany nabywcom w cenie 189 dolarów. Urządzenie będzie dostępne w różnych rozmiarach, jego waga to 15 gramów. Nowości powinniśmy się spodziewać dopiero w grudniu tego roku.