Xiaomi Mi Box - nowe set-top boxy

Producent Xiaomi nadal utrzymuje się na pozycji lidera, nie ustępując innym konkurentom. Tym razem, firma opracowała i zaprezentowała nowy set-top box w dwóch przypadkach: Mi Box 4 i Mi Box 4c. Nowe produkty napędzane są nowoczesnym czterordzeniowym procesorem Amlogic, taktowanym zegarem 1,5GHz. Dekodery obsługują wideo 4K HDR, co pozwoli na oglądanie materiałów wideo w rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Format Dolby plus DTS zapewnia niewiarygodnie bogaty dźwięk.

Za wyraźną i bogatą grafikę odpowiada procesor graficzny Mali o taktowaniu 750MHz. Aby doświadczenie użytkownika Mi Box było jak najbardziej komfortowe, Xiaomi z rozmysłem wbudowało w gadżety intuicyjny interfejs PatchWall, wyposażony w sztuczną inteligencję. Oznacza to, że gadżet będzie "śledził" preferencje użytkownika i oferował mu odpowiednie treści.

Wersja Mi Box 4 ma 2GB pamięci RAM, Bluetooth 4.1+ EDR i 802.11b/g/n Wi-Fi wbudowane, podczas gdy model Mi Box 4c ma tylko 1GB pamięci i również nie obsługuje Bluetooth.

Pamięć flash w dekoderach ma jednorazową pojemność 8GB. Do podłączenia zewnętrznych nośników danych nowe urządzenia posiadają HDMI 2.0a, złącza 3,5 mm oraz port USB 2.0. Mi Box 4 jest dostępny w kolorze białym, Mi Box 4c w czarnym matowym kolorze.

Sprzedaż dekoderów telewizyjnych rozpocznie się w Chinach już 1 lutego. Mi Box 4 i Mi Box 4c będą wycenione odpowiednio na 55 i 40 dolarów. Z niecierpliwością czekamy na nowe produkty na naszym rynku.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy