Nowa linia lodówek wewnętrznych Samsung "BESPOKE" jest już na Ukrainie

 Samsung Electronics zaprezentował nową gamę lodówek wewnętrznych BESPOKE. Opiera się na idei personal design i indywidualnym podejściu do aranżacji wnętrz. Nowe podejście do urządzeń domowych ukształtowało się po rozpoczęciu "ery koronawirusów", kiedy wiele osób zostało uwięzionych w swoich mieszkaniach. Dom stał się biurem, siłownią, restauracją, szkołą i kinem - to wymusiło lekką zmianę w sposobie patrzenia na wyposażenie i komfort. To właśnie z tego zrodziła się idea rozwoju BESPOKE w 2021 roku - teraz urządzenia domowe będą dopasowywać się do swoich właścicieli i odzwierciedlać ich wewnętrzne poczucie estetyki i osobisty styl życia. Ukraińscy użytkownicy będą mogli stworzyć swój własny projekt lodówki już w maju 2021 roku!

Chłodziarki BESPOKE to proste, ale eleganckie rozwiązanie, które spełni wszelkie wymagania użytkowników. Unikalny system modułowy z możliwością wyboru koloru, powłoki i rozmieszczenia paneli (a nawet ich liczby!) pozwoli stworzyć indywidualny design i dopasować nową chłodziarko-zamrażarkę do wnętrza.

Oprócz walorów estetycznych, użytkownicy otrzymają również pełen zestaw innowacyjnych technologii, które Samsung wdraża w swoich lodówkach z najwyższej półki. Każda z tych cech została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i wygodę.

Zaawansowany system izolacji termicznej SpaceMax

Teraz Twoja lodówka może pomieścić jeszcze więcej jedzenia i nie musisz chodzić do sklepu kilka razy w tygodniu. Nowoczesny system izolacji termicznej SpaceMax zapewnia więcej miejsca wewnątrz, przy zachowaniu niezmienionych wymiarów zewnętrznych chłodziarko-zamrażarki i bez kompromisów w zakresie funkcjonalności.

Wszechstronne chłodzenie

Samsung wprowadza innowacyjną technologię All-Around Cooling, dzięki której Twoja żywność dłużej zachowuje świeżość. Dzięki niemu na każdej półce lodówki stale krąży chłodne powietrze. Specjalna płyta Metal Cooling działa jako dodatkowe źródło chłodzenia i utrzymuje stabilną temperaturę nawet przy częstym otwieraniu drzwi.

Bez zamrażania dzięki technologii No Frost

Technologia No Frost zapobiega zamarzaniu wewnętrznych ścianek i przyspiesza chłodzenie komory, zmniejszając tym samym obciążenie systemu chłodzenia.