Przegląd odkurzaczy ROWENTA: 3 największych liderów sprzedaży na rok 2020

Niemiecka marka Rowenta istnieje od ponad 110 lat, a swój pierwszy odkurzacz wypuściła na rynek w 1974 roku. Doświadczenie i zaangażowanie w podążanie za duchem czasu sprawiają, że marka jest jednym z liderów rynku. Urządzenia Rowenta są kompaktowe, trwałe i wyposażone w wiele wygodnych funkcji i trybów.

W dzisiejszym przeglądzie przyjrzymy się trzem topowym modelom, które stały się prawdziwymi liderami sprzedaży wśród klientów Foxtrot. Jesteśmy pewni, że wśród nich znajdziesz model, który przypadnie Ci do gustu.

Odkurzacz ROWENTA RO3786

Główne dane techniczne:

  • Rodzaj czyszczenia - na sucho; Moc - 750 W; Odpylacz - zbiornik (cyklon); Poziom hałasu - 79 dB; Cena - 2999 grn.

Absolutny faworyt w segmencie budżetowych odkurzaczy klasycznych. Producenci podkreślają, że skuteczność czyszczenia odpowiada klasie 3AA: czyszczenie powierzchni twardych, filtracja i efektywność energetyczna. Model ROWENTA RO3786 z łatwością radzi sobie z kurzem i sierścią zwierząt domowych na twardych powierzchniach. Dzięki mocnej i bardzo wydajnej dyszy, która zapewnia ścisłe przyleganie do powierzchni, nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu nie będą miały szans.

Dodatkowo producenci wyposażyli model ROWENTA RO3786 w nowoczesną technologię monocyklonową. Dzięki filtrom piankowym, z których jeden znajduje się przed silnikiem, a drugi bezpośrednio w miejscu wylotu powietrza, filtrowane jest do 99,98% kurzu. W ten sposób oczyszczasz nie tylko twarde powierzchnie w pomieszczeniu, ale także powietrze. Jest to szczególnie ważne dla osób, które są uczulone na kurz.

No i oczywiście silnik. Mimo że ma tylko 750 W, zużywa o połowę mniej energii niż wcześniejsze modele. Jednocześnie jego skuteczność usuwania kurzu jest porównywalna z urządzeniami o mocy 2000 W.

Odkurzacz ROWENTA RO3786 jest kompaktowy i łatwy do przechowywania w spiżarni lub szafie. Z pewnością docenisz również system czyszczenia pojemników Clean Express. W zaledwie 4 prostych krokach Twój pojemnik jest krystalicznie czysty.

Czy masz w domu zwierzęta? Wtedy ROWENTA RO3786 jest Twoim ratunkiem przed sierścią zwierząt. Dzięki mini szczotce, która znajduje się w zestawie, można szybko i skutecznie usunąć sierść nie tylko z dywanu, ale również z mebli.

Przy tym wszystkim, odkurzacz ROWENTA RO3786 nie kosztuje wszystkich pieniędzy na świecie i będzie dostępny dla każdego, bez wyjątku.

Odkurzacz ROWENTA RO7260EA

Główne dane techniczne:

  • Rodzaj czyszczenia - na sucho; Moc - 550 W; Odpylacz - zbiornik (cyklon); Poziom hałasu - 67 dB; Cena - 5799 UAH.

Drugim faworytem naszych klientów jest odkurzacz ROWENTA RO7260EA. Przedstawiciel średniego segmentu cenowego i najcichszy w swojej klasie - tylko 67 dB, co jest porównywalne z delikatną rozmową dwóch osób. Jeśli masz małe dzieci, lubisz rozmawiać przez telefon podczas sprzątania lub po prostu nie możesz znieść hałasu, to ten model jest dla Ciebie!

Oprócz cichej pracy, odkurzacz ROWENTA RO7260EA charakteryzuje się wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii. Sam producent zalicza ten model odkurzacza do klasy maksymalnej wydajności ROWENTA i przyznaje mu 5 gwiazdek.

Będziesz mile zaskoczony pojemnością pojemnika na kurz - 2,5 litra. Wydajność ta wystarcza do perfekcyjnego sprzątania przeciętnego dwupiętrowego domu lub kilku generalnych porządków w trzypokojowym mieszkaniu. A czyszczenie jest tak proste, że nie zajmie Ci więcej niż 10 sekund.

Filtry HEPA, w które ROWENTA wyposaża wszystkie nowoczesne modele odkurzaczy, zapobiegają ponownemu przedostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń do pomieszczenia. Czyszcząc twarde powierzchnie, czyścisz również powietrze w pomieszczeniu, co jest szczególnie ważne, jeśli w domu są zwierzęta.

Jeśli chodzi o cenę, Foxtrot obiektywnie oferuje najniższe ceny, a jeśli jesteś stałym klientem sieci, to przyjemne bonusy i niespodzianki czekają na Ciebie.

Odkurzacz ROWENTA RR7455WH

Główne dane techniczne:

  • Rodzaj czyszczenia - na sucho i na mokro; Typ zasilania - bateryjne (bezprzewodowe); Odpylacz - kontener (bez cyklonu); Poziom hałasu - 65dB; Cena - 8799 UAH.

Nie wyobrażasz sobie swojego życia bez innowacji i technologii? Wtedy ten robot-odkurzacz stanie się Twoją najbardziej ulubioną i użyteczną "zabawką". Ultrakompaktowy robot-odkurzacz ROWENTA RR7455WH niezwykle wydajny i kompaktowy. Wysokość urządzenia to tylko 6 cm, dzięki czemu z łatwością można sprzątać pod szafą, łóżkiem i pod kanapą. W tym przypadku robot odkurzacz nie będzie poruszać się losowo, a wcześniej zaplanowaną trasę, którą można ustawić go w aplikacji.

Odkurzaczem można również sterować zdalnie, a nawet za pomocą głosu. Aplikacja ROWENTA jest instalowana na smartfonie, a następnie synchronizuje się z robotem odkurzaczem. W aplikacji możesz wyznaczyć trasę, określić czas i tempo pracy, a także opracować kalendarz mycia podłóg, tak aby Twój dom był zawsze idealnie czysty.

Jeszcze jedną przyjemną cechą odkurzacza ROWENTA RR7455WH jest to, że czyści nie tylko na sucho, ale również na mokro, więc bez problemu poradzi sobie z rozlaną kawą i mlekiem, kurzem i alergenami. Docenisz tego cudownego pomocnika, jeśli masz zwierzęta domowe.

Jeśli martwisz się o bezpieczeństwo robota odkurzacza i obawiasz się, że często będzie się on zderzał z meblami, to absolutnie na próżno. Kamera boczna optymalizuje ruch odkurzacza poprzez dokładne określenie odległości od przeszkód.

Podczas gdy kiedyś odkurzacze-roboty były dobrem luksusowym, dziś każdy może je kupić. Foxtrot oferuje najkorzystniejszą cenę na model ROWENTA RR7455WH, a dla stałych klientów jest również program bonusowy.

W istocie, w gamie odkurzaczy Rowenta wybór jest ogromny, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający użytkownik może wybrać dla siebie sprzęt marki, który spełni jego potrzeby i oczekiwania. Nie możesz się zdecydować, co wybrać? Kierownicy sklepu Foxtrot są zawsze gotowi udzielić fachowej porady i opowiedzieć więcej o każdym modelu odkurzacza, zarówno online, jak i offline.