Nieograniczone i wyjątkowe Samsung Galaxy S8, S8+

 Flagowe smartfony Samsunga Galaxy S8 i S8+ zdążyły już zachwycić wielu użytkowników. Bezgraniczne, zapierające dech w piersiach, oszałamiające... jakkolwiek chcesz nazwać te modelki. Rzeczywiście - ich design w połączeniu z właściwościami zrewolucjonizował świat smartfonów. Uważa się, że jest on doskonale zharmonizowany.

Doskonałe połączenie komfortu i stylu

Designu Galaxy S8, S8+ nie da się porównać do niczego innego - nie ma tu obramowania, nie ma ramki. Kiedy spojrzysz na ekran smartfona, zobaczysz nieskończoną głębię. Oglądanie zdjęć i filmów na tym ekranie to czysta przyjemność.

Podstawowe gesty i wielozadaniowość

W smartfonie Samsung Galaxy S8 wszystko jest proste i inteligentne: wystarczy lekkie dotknięcie ekranu gadżetu, aby szybko ustawić potrzebną funkcję. Można go nawet obsługiwać jedną ręką. Tryb wieloekranowy pozwala na wykonywanie kilku czynności jednocześnie.

Wyszukiwanie lokalizacji, oglądanie zdjęć, tłumaczenie tekstu

Smartfon znajdzie dokładną lokalizację, gdy będziesz chciał zobaczyć, gdzie znajduje się obiekt. Znalezienie potrzebnego obrazu nie jest problemem dla S8: wbudowany asystent Bixby "określa", co to jest i wybiera podobne zdjęcia. Często mamy do czynienia z nieznanym nam tekstem w innym języku - czy to menu w restauracji, czy dokumenty do pracy. Samsung Galaxy S8 pomoże i tutaj: wystarczy kliknąć na tekst, wybrać język do tłumaczenia i to wszystko - wbudowany tłumacz wyświetli dokument w dostępnym języku.

Skaner

Dzięki wbudowanemu skanerowi tęczówki oka, smartfon będzie w pełni zabezpieczony przed nieautoryzowanym dostępem. Jednocześnie wszystkie dane znajdujące się na gadżecie będą łatwo dostępne dla użytkownika.

Ustawianie przypomnień

System przypomnień w smartfonie Samsung Galaxy S8 jest prosty i skuteczny. Po wprowadzeniu niezbędnych ustawień, smartfon nie pozwoli Ci zapomnieć o żadnej ważnej sprawie czy wydarzeniu.

Ekran blokady i bezpieczeństwo

Smartfon jest łatwy w obsłudze: możesz odblokować ekran w zaledwie kilka sekund za pomocą skanera tęczówki oka. Galaxy S8 oferuje pełną ochronę danych użytkownika dzięki wbudowanemu skanerowi linii papilarnych, ustawieniu hasła i niestandardowemu wzorcowi blokady.