Nowy model EOS 200D firmy Canon dla początkujących fotografów

EOS 200D, niedroga lustrzanka cyfrowa firmy Canon, została niedawno zaprezentowana. Marka pozycjonuje ten aparat jako najbardziej obiecujący dla aspirujących fotografów, których ambicji nie zaspokaja już funkcjonalność nowoczesnych smartfonów.

Canon twierdzi, że EOS 200D jest najsmuklejszym i najlżejszym aparatem w ofercie lustrzanek cyfrowych tej marki. Wymiary aparatu są rzeczywiście dość skromne: 122 × 93 × 70 mm i waży zaledwie 456 gramów.
Aparat posiada wizjer i odchylany wyświetlacz dotykowy. Jego technologia Dual Pixel CMOS AF jest nazywana najszybszym na świecie autofokusem. A dzięki najnowszej 24,2-megapikselowej matrycy APS-C jest szansa na zrobienie prawdziwego zdjęcia, nawet po zachodzie słońca.

Ustawienia aparatu EOS 200D są automatycznie optymalizowane przy użyciu procesora DIGIC 7 firmy Canon.

Oczywiście, oprócz tradycyjnych funkcji, jest też niespodzianka w postaci trybu "selfie" z możliwością wygładzania odcieni skóry i rozmycia tła.

Aparat jest kompatybilny ze smartfonami i obsługuje łączność Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu można szybko udostępniać zdjęcia w mediach społecznościowych i osobistych portfelach za pośrednictwem aplikacji Camera Connect firmy Canon.

Aparat EOS 200D będzie dostępny w trzech kolorach: eleganckim "Canon Black", biało-srebrnym i beżowym. Więcej szczegółów na temat urządzenia można znaleźć na oficjalnej stronie firmy Canon.

Czekamy na nowość na foxtrot.ua!

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy