Jarvis jest twoim asystentem przy wyborze filmów.

Czy wiesz, że na Ukrainie istnieje doskonały serwis, który pomaga w wyborze filmu? Zdarza się, że długimi wieczorami siedzimy i "przekartkowujemy" strony w sieci, próbując znaleźć mniej lub bardziej udany film czy serial. To się nie nadaje, tamto - zobacz, następne - złe tłumaczenie... Problem z wyborem filmu na wieczór przeżywa chyba każdy. Ale teraz jest rozwiązanie - jest nim jarvis.net.ua.

Usługa ta pozwala zaoszczędzić czas i szybko wybrać film, który będzie pasował do nastroju. Po zarejestrowaniu się na stronie użytkownik ma możliwość filtrowania według osobistego "morale", okresu, w którym film jest wyświetlany oraz rodzaju fabuły. Po wprowadzeniu danych, "Jarvis" poda listę odpowiednich filmów. Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo wygodne. Główną różnicą tej usługi jest to, że wszystkie filmy są oferowane tylko w ukraińskim tłumaczeniu. Jeśli wybrałeś kilka filmów, masz możliwość zapisania niektórych z nich na później. Wybór filmu na jarvis.net.ua jest ogromny: śmieszny, smutny, straszny, lekki i tak dalej - możesz wybrać wszystko, co chcesz.

Format strony jest wykonany nietypowo - od razu zainteresuje nowego użytkownika. W sekcji "o mnie" znajdują się szczegółowe informacje o tym, jak działa serwis:

"Cześć! Mam na imię Jarvis. Od dłuższego czasu szukam swojego uznania. I w końcu znalazłem: postanowiłem zostać filmoznawcą i przekazywać ludziom filmy w ich nastroju. Przejrzałem różne strony z filmami i zebrałem informacje o tych, które mają ukraińskiego lektora lub dubbing. Wymieniono również różne rodzaje danych, aby proces wyboru filmów był jak najprostszy i elastyczny.

Zapraszamy do korzystania z ????