Samsung QLEDTV - nowy styl telewizora (wideo)

Dekorowanie przestrzeni życiowej

Samsung QLEDTV - styl, który idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego wnętrza. Unikalny uchwyt ścienny No Gap pozwala na ustawienie telewizora bezpośrednio przy ścianie, praktycznie bez szczeliny. Instalacja jest szybka i łatwa, a nowy uchwyt ścienny umożliwia regulację kąta nachylenia telewizora w ciągu zaledwie kilku minut. QLEDTV - idealna aranżacja przestrzeni.

QLEDTV pozbywa się niekończących się przewodów i kabli raz na zawsze. Nowy kabel światłowodowy łączy wszystkie urządzenia zewnętrzne z telewizorem za pomocą tylko jednego połączenia. Praktycznie niewidoczny, światłowód został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego wnętrza, nie rzucając się w oczy. Wszystkie podłączone urządzenia możesz umieścić gdziekolwiek zechcesz: na szafce nocnej, w szafie lub gdziekolwiek indziej. Koniec z plątaniną kabli przy telewizorze.

Przełomowa technologia - nowe metalowe kropki kwantowe

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że obraz na Twoim telewizorze czasami nie wygląda zupełnie naturalnie? To samo dzieje się z konwencjonalnymi telewizorami. Nowa era telewizorów QLED firmy Samsung zapewnia idealnie płynny i naturalny obraz. Opatentowana technologia metalowych kropek kwantowych przekształca światło w nasycone kolory - doświadczysz 100% efektu objętości kolorów i zobaczysz kolory obrazu takie, jakie powinny być.

Więcej szczegółów w każdym kadrze

QLED to niesamowity poziom szczegółowości. Dzięki wbudowanym technologiom HDR i Ultra Black zobaczysz najdrobniejsze szczegóły zarówno w najjaśniejszych, jak i najciemniejszych partiach całego obrazu. Widać ostre kontrasty zarówno przy oglądaniu rano jak i wieczorem - bez odblasków w każdym świetle. To naprawdę imponujące.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy