Czym Apple będzie w stanie zaskoczyć swoich użytkowników?

Apple nie zanudza swoich fanów nowymi gadżetami czy aktualizacjami systemu. Wczoraj, 28 sierpnia, producent udostępnił serię wersji testowych wszystkich swoich systemów operacyjnych. IOS został zaktualizowany i wydano wersję numer 11 beta 8 dla iPhone'a, iPada i iPoda. Zmiany w systemie, jak zwykle, są niewielkie - o wszystkich szczegółach dowiemy się z pewnością z wrześniowej prezentacji Apple. IOS 11 będzie kompatybilny z iPhone: 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus; iPad: mini 2, 3, 4 wersje, Air / Air 2, Pro (wszystkie generacje); iPod touch 6G.

Producent zwrócił szczególną uwagę na macOS High Sierra, który otrzymał świeży build o numerze 17A358a. Główne zmiany dotyczą systemu plików APFS pod kodowanie H.265, a także w grafice Metal 2. Wstępna prezentacja nowego systemu odbyła się już na imprezie WWDC 2017, a finalnej wersji macOS High Sierra należy spodziewać się we wrześniu.

Według wstępnych informacji od insiderów, prezentacja Apple odbędzie się 12 września tego roku, czyli - dokładnie za dwa tygodnie. Impreza odbędzie się w nowej sali konferencyjnej im. W sieci krążą plotki, że wiodąca firma ogłosi kilka wersji smartfonów Apple, zaprezentuje długo oczekiwany iPhone 8, nową wersję Apple Watch Series 3 oraz Apple TV z 4K. Co nas czeka w rzeczywistości i jakie będą nowości od producenta - dowiemy się już niebawem.