Philis Diamond Clean Smart - zdrowe zęby i dziąsła

 Zdrowie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Wpływa na nasze samopoczucie i nastrój. Jak to się mówi "zdrowia nie można kupić za pieniądze" i to prawda. Dziś chcemy porozmawiać o zdrowiu jamy ustnej, ponieważ wymaga ono regularnej pielęgnacji i profilaktyki. Od dziecka wiemy, że ważne jest dokładne i codzienne mycie zębów. Dzięki naszej inteligentnej szczoteczce elektrycznej PHILIPS Diamond Clean możesz cieszyć się tym procesem i nadal mieć pełną opiekę nad jamą ustną. To naprawdę coś wyjątkowego, dającego Ci o wiele więcej do zrobienia z Twoimi zębami i dziąsłami, niż kiedykolwiek myślałeś, że jest to możliwe. Dowiedz się więcej.

Opieka całkowita

Elektryczna szczoteczka do zębów Diamond Clean Smart jest przeznaczona do pełnej pielęgnacji jamy ustnej. Urządzenie posiada 5 różnych trybów szczotkowania i 3 poziomy intensywności.

Tryby pracy szczoteczki:

  • Clean - nadaje się do codziennego szczotkowania; White+ - doskonale usuwa ciemne plamy i przebarwienia na powierzchni zębów; Deep Clean - zapewnia dokładne i głębokie czyszczenie zębów; Zdrowie dziąseł - zapewnia skuteczne i delikatne czyszczenie dziąseł; Tongue Care - skutecznie oczyszcza powierzchnię języka.

 

Tongue Care skutecznie czyści powierzchnię języka. "White+ został zaprojektowany, aby zapewnić Ci bielszy uśmiech. Jeśli Twoje zęby wymagają dokładniejszego czyszczenia i dogłębnego oczyszczenia ze wszystkich stron, wybierz Deep Clean. Twoje dziąsła potrzebują czyszczenia i masażu tak samo jak zęby. Po tym wszystkim, zdrowie i stan dziąseł jest ważne dla integralności i długowieczności korzenia zęba. Stosuj Gum Health, a Twoje dziąsła będą całkowicie zdrowe. Jeśli dbasz o zdrowie jamy ustnej, język jest dla ciebie najważniejszy. Porowata struktura języka sprawia, że jest on podatny na gromadzenie się zarazków, dlatego jego prawidłowe czyszczenie jest niezwykle istotne. Dzięki Tongue Care można łatwo wyczyścić język w zaledwie kilka minut.

Wybierz więc optymalny tryb pracy pędzla i jego intensywność.

Gwarantowane rezultaty w krótkim czasie

Gdy zaczniesz używać szczoteczki Diamond Clean Smart Toothbrush, nie będziesz mógł się bez niej obejść. Już po kilku dniach zauważysz dużą różnicę, dzięki profesjonalnym główkom szczoteczki.

Szczoteczka do zębów z nasadkami

Dzięki główce szczoteczki Premium Plaque Control można uzyskać najdokładniejsze czyszczenie powierzchni zębów. Główka szczoteczki posiada elastyczne i miękkie żebra, które pozwalają włosiu "dopasować się" do każdego kształtu zęba i pokryć powierzchnię 4 razy szerszą. Pozwala to na usunięcie do 10 razy więcej płytki nazębnej, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Użyj główki szczoteczki Premium White, aby uzyskać bielszy uśmiech. W połączeniu z trybem White+, każda kolejna szczoteczka usuwa wszelkie powierzchniowe przebarwienia ze szkliwa i sprawia, że Twoje zęby stają się białe. Na podstawie badań klinicznych, dysza Premium White usuwa 100% więcej zaciemnień w ciągu zaledwie 3 dni.

Dysza Premium Gum Care poprawi zdrowie Twoich dziąseł. W połączeniu z Gum Health, zabieg ten będzie delikatny i skuteczny. Wzmocni Twoje dziąsła i zmaksymalizuje ich oczyszczanie. Dysza posiada specjalny zestaw małych włosków, które delikatnie i łagodnie czyszczą wzdłuż linii dziąseł, gdzie zarazki i bakterie mają tendencję do rozmnażania się. Jest to doskonały sposób na zapobieganie chorobom przyzębia. Według badań klinicznych, Premium Gum Care zmniejsza ryzyko wystąpienia zapalenia dziąseł o 100% i pomaga poprawić stan zdrowia dziąseł 7-krotnie w ciągu zaledwie 2 tygodni.

TongueCare+ to specjalna nakładka na język. Pozwala w trybie Tongue Care skutecznie oczyścić powierzchnię języka z resztek jedzenia, bakterii i zarazków. Dzięki 240 mikro włoskom delikatnie czyści nierówności na języku. Dzięki temu na zawsze pozbędziesz się nieświeżego oddechu.

Główka szczoteczki TongueCare+

Inteligentny system ułatwiający obsługę

Elektryczna szczoteczka do zębów PHILIPS Diamond Clean Smart posiada wbudowany inteligentny czujnik. Dzięki temu zawsze wiesz, czy coś jest czyszczone lub pomijane. Aby ułatwić monitorowanie, firma PHILIPS stworzyła aplikację mobilną Philips Sonicare. Pokazuje on w czasie rzeczywistym stan zębów i pomaga określić, które obszary wymagają większej uwagi.

Trójwymiarowa mapa całej jamy ustnej pokazuje duży obraz, w tym poszczególne obszary problematyczne. Jeśli szczotkujesz zbyt mocno, włączy się pierścień świetlny na urządzeniu. Będzie to oznaczać, że należy zmniejszyć nacisk, co poprawi jakość szczotkowania. Czujnik nadmiernego ruchu powiadomi Cię, abyś wykonywał mniej ruchów podczas mycia zębów.

Aplikacja Philips Sonicare na smartfonie

Szczoteczka PHILIPS Diamond Clean Smart zrobi to wszystko za Ciebie. Głowica czyszcząca posiada zintegrowany mikroprocesor, który automatycznie ustawia optymalny tryb czyszczenia dla Twoich zębów i dziąseł. Dzięki temu uzyskasz 100% rezultatów i najwyższy efekt.

Jeśli którakolwiek z główek szczoteczki przestanie działać, czułość wykrywania główek szczoteczki w porę Cię o tym ostrzeże. Czujnik TouchUp monitoruje każdą część jamy ustnej podczas szczotkowania, aby zapewnić najlepsze rezultaty czyszczenia. Od razu będziesz wiedział, jeśli coś przeoczysz.

Wygodne ładowanie w dowolnym miejscu

Ładowanie inteligentnej elektrycznej szczoteczki do zębów Diamond Clean jest bezproblemowe. Umieść szczoteczkę w stylowym stojaku, aby mogła się ładować, gdy jesteś w domu. Można go również używać jak zwykłej miski do płukania jamy ustnej.

Kubki na szczoteczki do ładowania

Do ładowania szczoteczki w podróży służy poręczne etui, które podłącza się przez wejście USB. Wystarczy umieścić szczoteczkę w etui i podłączyć ją do laptopa. Dzięki temu Twoja szczoteczka do zębów może się łatwo ładować podczas podróży pociągiem. Jedno pełne naładowanie wystarcza na dwa tygodnie regularnego użytkowania.

Walizka do ładowania

Inteligentna szczoteczka do zębów PHILIPS Diamond Clean to Twój codzienny pomocnik dla lepszych efektów czyszczenia. Zobaczysz natychmiastowy wpływ na swój oddech, zęby są bielsze, zdrowsze i mocniejsze.