Stylowa stylizacja w 10 minut: 5 najlepszych urządzeń

Ten artykuł poświęcony jest pięknej połowie ludzkości - kobietom, dziewczynom i dziewczynom ????. Aby czuć się pewnie zawsze i wszędzie, chcą być "w najlepszej formie" w każdym momencie, a w tym ogromną rolę odgrywa wygląd włosów. Bez względu na to, jaką fryzurę ma kobieta - długą czy krótką, ważne jest, aby wyglądała schludnie i atrakcyjnie. Rozważmy 5 najlepszych urządzeń, które pozwolą Ci szybko nadać włosom zadbany i piękny wygląd.

Prostownica do włosów

Wśród dziewczyn często pojawia się paradoks: te, które mają proste włosy - kręcą je, a te, które mają kręcone - prostują. To normalne - wszyscy czasem chcemy wyglądać inaczej. Aby wyprostować złe loki i loczki dobrze jest użyć specjalnej prostownicy lub "żelazka". Po nagrzaniu urządzenia do odpowiedniej temperatury, w ciągu 10 minut można uzyskać proste, gładkie loki, które będą wyglądały bardzo efektownie.

Prostownica składa się z dwóch połówek "szczypiec" z prostymi płytkami. Płytki nagrzewają się, gdy urządzenie jest podłączone do prądu i prostują pasma włosów. Powłoka płytek może być różna i jest to ważna kwestia, ponieważ to właśnie materiał decyduje o "bezpieczeństwie" Twoich włosów.

Proste metalowe płytki negatywnie wpływają na strukturę włosów i wysuszają je - po prostu "palą". Prowadzi to do dalszego przesuszenia i usztywnienia włosów, a ich struktura zaczyna się rozpadać. Dlatego radzimy używać bardziej nowoczesnych typów prostownic.

Powłoka płyt wykonanych z teflonu lub turmalinu jest bezpieczniejsza. Jego struktura chroni włosy i ich końcówki przed zniszczeniem i nadmiernym wysuszeniem.

Najnowocześniejszą powłoką, która jest delikatna dla włosów jest powłoka ceramiczna. Może być z powłoką diamentową lub tytanową. Ten rodzaj powłoki jest najwyższej jakości, zawiera elementy pielęgnacyjne dla włosów. Należy pamiętać, że im lepsza jest powłoka płytek prostownicy do włosów - tym może być ona droższa.

Ważna rzecz do zapamiętania! Jeśli używasz prostownicy do włosów, przed jej użyciem pamiętaj, aby nawilżyć włosy produktami ochronnymi, takimi jak: spraye, olejki i balsamy. W ten sposób ochronisz swoje włosy przed wysuszeniem.

Prostowanie włosów za pomocą suszarki

Lokówka

Takie urządzenie jest przydatne dla tych kobiet, które, wręcz przeciwnie - chcą kręcić proste włosy. Lokówka lub lokówki różnią się również rodzajem materiału powłoki. Ale oprócz metalu, ceramiki, turmalinu, teflonu i tytanu, istnieją dodatkowe rodzaje: szkło-ceramiczna powłoka, połączony tytan-ceramika, tytan z turmalinem i anodowana powłoka. Dość szeroka lista. Co więc jest lepsze i co wybrać?

Krótko o każdym z typów:

    Ceramika szklana jest niewiarygodnie gładka i delikatna w fakturze. Dzięki niemu szczypce doskonale przesuwają się po włosach, nie uszkadzając ich. Połączenie szkła i ceramiki odnosi się do profesjonalnej powłoki - nie zawsze jest to urządzenie, które można kupić w zwykłym sklepie. Tytanowo-ceramiczna powłoka pozwala na delikatne kręcenie włosów bez ich uszkadzania, dzięki powłoce tytanowej lokówki te będą służyły przez długi czas. Powłoka tytanu z turmalinem - zawiera cząsteczki kryształów turmalinu i jonów ujemnych, zapewniając bezpieczeństwo włosów i brak elektryzowania się. Tytan jest mocnym i trwałym materiałem. Anodowana powłoka jest bezpieczna i odporna. Wykonany jest z aluminium poddanego specjalnej obróbce. Jest odporny na wpływy chemiczne i duże wahania temperatury. Poza tym zawiera cząsteczki jonów ujemnych.

Plotki są również rozróżniane na podstawie ich kształtu. Istnieją:

    lokówki; stożkowy; lokówka spiralna.

Lokówka jak lokówka - znana opcja, ta forma pozwala "złapać" i zacisnąć pasmo włosów, stopniowo je podkręcając.

Lokówka - lokówka .

Model stożkowy zapewnia podkręcanie pasma włosów bez "chwytania". W tym przypadku należy przytrzymać końce włosów dłońmi, ale w tym przypadku loki będą proste - bez "chrupania".

Lokówka stożkowa

Lokówka spiralna pozwoli Ci wykonać proste loki spiralne bez "rozdwojeń" i niedoskonałości. Należy zauważyć, że aby użyć takiej lokówki, minimalna długość włosów nie powinna być wyższa niż ramiona, a nawet niższa. W przeciwnym razie, z krótkiej długości włosów po curling nawet więcej "bounce" i spiralne loki nie będzie wyglądać.

Lokówka spiralna

Lokówki różnią się średnicą: im większa średnica głowicy lokówki, tym większe będą loki i odwrotnie.

Ważne, aby wiedzieć! Jeśli chcesz kręcić włosy przez długi czas, niezależnie od pogody, nałóż na pasma specjalne środki utrwalające (piankę, lakier, spray).

Suszarka do włosów - szczotka

Trzecim na naszej liście TOP-5 urządzeń do szybkiej i pięknej stylizacji jest suszarko-szczotka do włosów. Niezwykle poręczne i sprawdzone akcesorium. Swoim wyglądem przypomina szczotkę o okrągłym kształcie. Po podłączeniu do prądu urządzenie zaczyna dostarczać silny, regulowany strumień powietrza. Możesz wybrać najlepszą prędkość przepływu powietrza i tryb temperatury.

Suszarko - szczotka pozwala na jednoczesne suszenie mokrych włosów, natychmiast nadając im odpowiedni kształt i co najważniejsze - objętość. Wszystko to w ciągu kilku minut. Bardzo poręczne akcesorium, zwłaszcza jeśli spóźnisz się na ważne spotkanie.

Stylizacja za pomocą suszarko - szczotki do włosów.

Automatyczna lokówka

To bardziej ekskluzywna lokówka nowej generacji. Automatyczne lokówki lub "lokówko-suszarki" wykonują cały proces przy bardzo niewielkim udziale użytkownika. Za jednym dotknięciem przycisku lokówka automatycznie napnie rozplątane pasmo włosów i nakręci je. Po pewnym czasie uzyskasz gładkie i piękne loki bez żadnego wysiłku. Oczywiście, takie urządzenie kosztuje więcej niż poprzednie opcje stylizacji. Ale dzięki niemu zaoszczędzisz swój osobisty czas i wysiłek.

Automatyczna lokówka

Lokówka .

Miłośnicy oryginalnego stylu pokochają lokówki z "falistą" nasadką. Lokówka jest ruchem falistym, który tworzy małe, równomierne fale na dużej partii włosów w tym samym czasie. Łatwo jest sprawić, by proste włosy wyglądały na kręcone i kształtne. Szybka i pomysłowa ????

Lokówki

Oto pięć podstawowych narzędzi do stylizacji, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i uzyskać wspaniałe rezultaty. Ich stosowanie nie wymaga wiele wysiłku, a rezultaty na pewno Ci się spodobają. Zawsze bądź piękna i pewna siebie ????