Świat wirtualnej rzeczywistości z Gear VR

Są chwile, kiedy chcesz uciec od zgiełku codziennego życia i zapomnieć na chwilę o rzeczywistości. Samsung daje taką możliwość. Jej najnowsza odsłona pozwala zanurzyć się w świecie przygody i fantazji. Mowa o okularach wirtualnej rzeczywistości Gear VR.
Łatwo się go ustawia, a sterowanie nim to czysta przyjemność. Podłącz swój smartfon do Gear VR, wprowadź niezbędne ustawienia i witaj w świecie wirtualnych treści.

Kontroler ułatwia obsługę Gear VR, dzięki poręcznemu touchpadowi i logicznie rozmieszczonym przyciskom. Aby zapobiec zgubieniu gadżetu, do zestawu dołączony jest specjalny pasek na rękę.

Sterownik działa za pomocą oddzielnej aplikacji na smartfonie. Uruchom aplikację, wybierz "sterowniki" i włącz Bluetooth. Następnie wystarczy przytrzymać przycisk Home na kontrolerze przez kilka sekund - i to wszystko: proces łączenia został zakończony.

Aby rozpocząć korzystanie z Samsung Gear VR, wystarczy je podłączyć, wyregulować ostrość obrazu za pomocą kółka kciuka i obrócić głowę, aby zawisnąć nad kursorem. Steruj doświadczeniem wirtualnej rzeczywistości za pomocą lekkiego gestu palca na touchpadzie. Przycisk wstecz przenosi użytkownika z powrotem do poprzedniego menu, natomiast przycisk home przenosi użytkownika z powrotem do menu głównego. To jest tak proste.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy