Prawdziwy kucharz w Twojej kuchni (wideo)

Prawie każdy z nas uwielbia smaczne jedzenie. Smażone mięso, ziemniaki, często - fast food... Czasem po prostu nie możemy sobie tego odmówić, bo takie menu jest naprawdę pyszne! Oczywiście, koncepcja zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania jest zawsze w naszych głowach, ale odmawianie sobie tych małych przyjemności jest bardzo trudne. Przedstawiamy Państwu funkcjonalną i kompaktową kuchenkę firmy Philips.

Nie musisz rezygnować ze smacznego posiłku - multicooker Philips HD9621/90 Viva Collection Airfryer pomoże Ci cieszyć się ulubionymi potrawami przy mniejszej ilości kalorii.

Philips HD9621

Po prostu multicooker Philips HD9621 został specjalnie zaprojektowany przez producenta, aby umożliwić prawidłowe gotowanie potraw przy użyciu bardzo małej ilości tłuszczu. A przy tym wszystkim smak Twoich potraw będzie wyśmienity. Przyjrzyjmy się bliżej tej unikalnej technice i zastanówmy się - w czym tkwi haczyk? ????

Unikalne techniki

Co sądzisz o smażeniu w głębokim tłuszczu? Jest pyszny, ale niezbyt zdrowy, zgodzisz się. I podczas gdy my oddajemy się okazjonalnym frytkom lub nuggetsom z kurczaka w sieci fast-foodów, wiemy, że zbyt dużo tłustych potraw ma negatywny wpływ na nasze ciała. Airfryer Philips HD9621/90 z kolekcji Viva pozwala przygotować ulubione smakołyki przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Wszystko to dzięki unikalnej, opatentowanej technologii TurboStar. Cyrkulacja gorącego powietrza wewnątrz piekarnika zapewnia równomierne pieczenie potraw ze wszystkich stron. Potężne strumienie powietrza krążą od góry do dołu, tworząc złocistą, chrupiącą skórkę. Stosuje się minimalną ilość tłuszczu. Nie ma absolutnie żadnych kalorii i jest pyszny ????.

Co więcej, można gotować duże ilości potraw, a nawet układać je warstwami - tryb TurboStar "pobiera" wszystkie potrawy. Złocista skórka skrywa soczysty i delikatny miąższ, który polecany jest nawet osobom na diecie.

Podczas gotowania w tej technologii nie usłyszysz ostrych i nieprzyjemnych zapachów, jak w przypadku smażenia na głębokim oleju.

Tryb TurboStar

Ale to nie wszystko. Unikalna technologia Rapid Air została zaprojektowana z myślą o pieczeniu i opiekaniu Twoich potraw. Możesz grillować mięso, ryby lub warzywa z niewielką ilością oleju lub bez niego! Wspaniałe rozwiązanie dla zdrowego i pełnowartościowego gotowania. Urządzenie Philips HD9621/90 jest idealne dla wszystkich dzieci i dorosłych.

Łatwa obsługa - wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach

Zazwyczaj po smażeniu na głębokim oleju, części frytownicy są dość trudne do czyszczenia: obfitość oleju utrudnia szybkie czyszczenie techniki po gotowaniu. Urządzenie Philips HD9621 jest inne: ponieważ podczas smażenia zużywa minimalną ilość tłuszczu, pozostałości po nim są łatwe do czyszczenia.

Do smażenia w głębokim tłuszczu multicooker posiada specjalny kosz QuickClean, w którym wyjmowana kratka pokryta jest nieprzywierającą powłoką. Pojemnik (również pokryty powłoką nieprzywierającą) jest wyjmowany, a wszystkie jego części można myć w zmywarce. To znacznie przyspiesza proces czyszczenia.

Kosz QuickClean

Więcej możliwości

Nie trzeba czekać na rozpoczęcie korzystania z urządzenia Philips HD9621; jest ono gotowe do użycia od razu po włączeniu. Nie musisz czekać, aż się nagrzeje, wszystko dzieje się w ciągu kilku sekund.

Multicook firmy Philips jest wyposażony w uniwersalny uchwyt EasyClick, który można łatwo odłączyć od głównego korpusu i który umożliwia łączenie go z innymi akcesoriami. Dzięki swojej uniwersalności odkurzacz Philips HD9621 można łatwo przechowywać na półce lub w szafce - po odłączeniu uchwytu nie zajmie dużo miejsca.

Ten model firmy Philips jest przemyślany w każdym szczególe: konstrukcja piekarnika jest bardzo kompaktowa, dzięki czemu jego rozmiary zostały zmniejszone o 20%, natomiast przestrzeń wewnętrzna pozwala na jednoczesne gotowanie dużej ilości potraw. Pojemność koszyka na żywność wynosi 0,8 kilograma. Kompaktowa konstrukcja piekarnika ułatwia jego przechowywanie, gdy nie jest używany.

Urządzenie Philips HD9621 jest w pełni izolowane, dzięki czemu nigdy się nie poparzysz, a ponadto posiada wygodny schowek na przewód. Antypoślizgowe nóżki jeszcze bardziej ułatwiają użytkowanie. Poziom temperatury można łatwo regulować za pomocą pokrętła. Nie musisz być ekspertem kulinarnym, aby gotować za pomocą urządzenia Philips HD9621; dzięki ponad 200 różnym przepisom w bezpłatnej aplikacji firmy Philips będziesz mieć doskonałego szefa kuchni.

Urządzenie Philips HD9621/90 Viva Collection Airfryer jest naprawdę wszechstronne. Z łatwością stworzysz niskokaloryczne frytki i soczystego kurczaka, chrupiące nuggetsy i soczyste wypieki. Niewiarygodnie łatwe i wygodne. Spróbuj sam ????