Czego spodziewać się po Galaxy Note 8?

Samsung jest mocno zakorzeniony na rynku technologicznym. Jej produkty cieszą się dużym popytem i popularnością wśród dużej liczby użytkowników na całym świecie. Samsung za każdym razem zaskakuje swoich klientów nowoczesnymi, funkcjonalnymi gadżetami, które są w przystępnej cenie. Tu i teraz producent planuje zaprezentować swój nowy phablet Galaxy Note 8. Oficjalna prezentacja nowości odbędzie się już za tydzień - 23 sierpnia 2017 roku.

Samsung Galaxy Note 8 przeszedł już test benchmarkowy, a jego specyfikacja, o której aktywnie dyskutowano w sieci, została potwierdzona. Wiadomo o procesorze z ośmioma rdzeniami i taktowaniem 1,9 GHz, systemie operacyjnym Android 7.1.1 oraz 6 GB pamięci RAM.

Samsung Galaxy Note 8

Ale główną cechą phabletu będzie jego główny podwójny aparat z 12 i 13 megapikseli. Smartfon posiada optyczną stabilizację obrazu oraz autofokus Dual Pixel.

Konstrukcja Galaxy Note 8 również wygląda na nową: użytkownik nie zobaczy już mechanicznych przycisków z przodu smartfona, a także zwykłego logo Samsunga. Zamiast tego, po lewej stronie korpusu znajduje się osobny przycisk do wywoływania asystenta głosowego Bixby.

Samsung zamieścił w sieci oficjalne wideo zatytułowane "Do bigger things", w którym prezentuje nowe, zaawansowane funkcje smartfona Galaxy Note 8. Na końcu filmiku pojawia się zaproszenie na prezentację nowości 23 sierpnia.

Mamy dokładnie tydzień, aby czekać. W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z ofertą smartfonów Samsung na naszej stronie.