Co jest wyjątkowego w nowej linii Premium UHD Samsunga?

Niewiarygodne szczegóły wizualne

Seria telewizorów Premium UHD firmy Samsung przenosi przyjemność oglądania na wyższy poziom. Zapierające dech w piersiach szczegóły w każdej scenie, od jasnej do czarnej jak smoła. Dzięki rozszerzonemu zakresowi HDR 1000 można dostrzec najdrobniejsze szczegóły obrazu.

Łatwe podłączenie bez przewodów

Koniec z kablami: wszystko jest wygodnie "ukryte" w podstawie telewizorów Samsung Premium UHD. Dzięki One Connect, dodatkowe opcje łączności otwierają dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu.

Łatwa kontrola

Teraz możesz zapomnieć o wielu pilotach: jeden pilot zdalnego sterowania pozwoli Ci kontrolować wszystkie ustawienia i główne funkcje telewizora i innych urządzeń.

Stylowy design

Wystarczy jedno spojrzenie na telewizor Premium UHD, aby docenić jego nienaganne wzornictwo. Każdy szczegół został przemyślany - nowoczesny i elegancki Samsung Premium UHD atrakcyjnie uzupełni wnętrze każdego pomieszczenia.

Fascynujący naturalny kolor

Aby zobaczyć przyrodę w jej naturalnym pięknie, nie trzeba wyjeżdżać z miasta. Telewizory Samsung Premium UHD dostarczają każdy obraz tak bogaty, jak to tylko możliwe. Niezależnie od tego, jak jasne lub ciemne jest pomieszczenie, na ekranie telewizora zawsze zobaczysz niesamowity kontrast kolorów i barw.