Premiera nowej odsłony gry wideo "God of War"

Fani-gracze usłyszą o tej wiadomości z radością, bo już niedługo ukaże się sequel popularnej gry z gatunku Action - God of War 2018. Gra wideo na konsolę Sony PlayStation 4 podbiła rzeszę fanów graczy. Głównym bohaterem fabuły jest spartański generał Kratos, który walczy o sprawiedliwość. Przez cały czas trwania akcji gry, musi stawić czoła potężnym bogom Olimpu, zmagać się z trudnościami i przeszkodami po drodze. W nowej odsłonie Kratos, wraz z synem, wyruszy w nową podróż, by spełnić ostatnie życzenie swojej matki Atreus.

Nowa gra 2018 różni się od poprzednich części. Po pierwsze, ta część jest przeznaczona dla jednego gracza. Również fabuła nowości oparta jest na mitologii skandynawskiej, w przeciwieństwie do poprzednich siedmiu gier, które bazowały na mitologii greckiej. Nowa jest także główna broń Kratosa - teraz jest to magiczny topór bojowy. Ogólnie rzecz biorąc, będzie wiele niespodzianek i ekscytujących momentów dla graczy.

Emocjonująca akcja ukaże się już za kilka dni, a dokładnie 20 kwietnia. Na razie fani tej franczyzy mogą obejrzeć jasne wideo, które sprawia, że z niecierpliwością czekamy na nadchodzącą grę.