Galaxy C8 - trzy aparaty w jednym smartfonie

Samsung po raz kolejny znalazł się na pierwszej stronie newsów: firma właśnie zapowiedziała nowy smartfon z trzema aparatami fotograficznymi!

Poznajcie Samsunga Galaxy C8 - stylowego przedstawiciela rodziny smartfonów. Łączy w sobie wszystko harmonijnie: ekran Super AMOLED o rozdzielczości Full HD, poręczną funkcję rozpoznawania twarzy Always On Display, skaner linii papilarnych. Procesor gadżetu nie został jeszcze ogłoszony, wiemy jedynie, że będzie wyposażony w 8 rdzeni. Jeśli chodzi o pamięć, to Galaxy C8 będzie oferowany w dwóch wariantach: 3 gigabajty pamięci RAM / 32 gigabajty pamięci wewnętrznej lub 4 gigabajty pamięci RAM / 64 gigabajty pamięci wewnętrznej.

Samsung Galaxy C8

Jednak głównym "chipem" Samsunga Galaxy C8 są jego aparaty. Producent sprawił, że główny moduł jest podwójny - na 13 megapikseli, przysłona - f/1.7; i 5 megapikseli, przysłona -f/1.9. Producent wprowadził do aparatu funkcję Dual Photo - unikalny tryb fotografowania, dzięki któremu można "dopracować" i dostosować ostrość nawet po zrobieniu zdjęcia.

Przedni aparat posiada 16 megapikseli i przysłonę f/1.9. Oczywiście, posiada również lampę błyskową. Z tym aparatem będzie uzyskać wspaniałe zdjęcia selfies ????. Taki zestaw aparatów zadowoli każdego miłośnika dobrej jakości fotografii.

Przycisk home ma wbudowany czujnik linii papilarnych, co oznacza, że smartfon będzie w stanie błyskawicznie rozpoznać swojego użytkownika i odblokować ekran.

Samsung Galaxy C8 ma baterię o pojemności 3000 mAh. Smartfon będzie dostępny w trzech kolorach: rose gold, złotym i czarnym. Dokładna cena gadżetu nie jest jeszcze znana. Przypuszczalnie pojawi się on w sprzedaży już jesienią tego roku.

Cóż, pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, a tymczasem proponujemy zapoznać się z ofertą smartfonów na naszej stronie.