Sztuczna inteligencja sama decyduje jak prać - LG wprowadziło nową generację pralek

15 października rozpocznie się sprzedaż pralek LG wyposażonych w technologię AI DD, której zadaniem jest poprawa jakości prania. Technologia AI DD ma na celu poprawę jakości prania, potrafi samodzielnie określić wagę i właściwości tkanin (miękkość i gęstość).

W nowych modelach zastosowano system napędu bezpośredniego nowej generacji z technologią Artificial Intelligence Direct Drive - AI DD. Pomoże on automatycznie wybrać tryb prania, analizując wagę prania, jego miękkość i gęstość. System porównuje dane uzyskane podczas przygotowania do prania z bazą danych ponad 20 000 kombinacji tkanin, które otrzymano podczas testu. To delikatne podejście do prania zmniejsza ryzyko uszkodzenia tkanin nawet o 18%, co z kolei wydłuża żywotność Twoich ulubionych rzeczy.

Aby skrócić cykl zmywania do 39 minut, ale zachować jego wydajność, firma LG udoskonaliła technologię, na której opiera się ten proces, tworząc TurboWash 360°. Cztery wewnętrzne dysze rozpylają strumienie wody i detergentu w różnych kierunkach, więc mycie staje się lepsze w tym samym czasie.

Technologia Steam+ (Steam Plus) umożliwia wykorzystanie pary wodnej podczas prania w 7 różnych programach. Nowa gama pralek jest energooszczędna i należy do klasy A+++.

Pralką można sterować zdalnie za pomocą aplikacji SmartThinQ™ na smartfonie.

Luksusowy design, z czarnym hartowanym szkłem i metalicznym wykończeniem deski rozdzielczej, nie pozostawia nikogo obojętnym. ☺

Do końca 2019 roku nowa linia pojawi się w ukraińskich sklepach w 10 różnych modelach. Tak szeroka oferta pozwoli każdemu klientowi znaleźć model w każdej kategorii cenowej.