Doogee MIX 2 - nowy "bezramkowy" smartfon

Producent Xiaomi mocno zakorzenił się na rynku smartfonów, jego gadżety zajmują pierwsze miejsce pod względem popularności wśród klientów. W ślad za nim inne marki zaczęły oferować konsumentom swoje nowe produkty, udoskonalone w trendach najnowszych technologii. Dziś chcemy Wam zaprezentować nowy smartfon od Doogee. Producent ten pewnie "idzie do przodu" na rynku technologicznym i stopniowo zyskuje popularność.

Doogee MIX 2 to nowy smartfon z imponującym zestawem funkcji. Nazywany jest "bezramkowym" - ekran o przekątnej 5,99 cala pokryty jest gęstym szkłem o zaokrąglonych krawędziach. Tworzy to efekt "bezramkowy" i wygląda naprawdę fajnie. Rozdzielczość ekranu Full-HD plus to 1080×2160 pikseli, a proporcje to 18:9.

Cechą charakterystyczną Doogee MIX 2 była funkcja rozpoznawania twarzy - tym samym producent niejako pokazał, że jego produkt nie jest gorszy od nowego iPhone'a X. Teraz ten smartfon można odblokować jednym spojrzeniem. Główny aparat jest podwójny, łączy w sobie moduły 16 i 13 megapikseli. Przedni aparat również nie jest "w tyle" - jego oba moduły są równe 8 megapikseli.

Doogee MIX 2

Nowość Doogee MIX 2 zachwyca i swoimi innymi cechami: system operacyjny Android 7.1 Nuga, procesor z 8 rdzeniami, potężna bateria o pojemności 4060 mAh, 128 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia.

Jak na razie producent nie zdradził intrygi dotyczącej daty zapowiedzi i pojawienia się nowości w sprzedaży. Koszt również nie jest znany. Taki smartfon ma szansę szybko zyskać popularność wśród nabywców. No cóż, jak dobry będzie w użyciu dowiemy się za jakiś czas ????.

Na razie proponujemy zapoznanie się z aktualną ofertą popularnych smartfonów na naszej stronie.