Gigant wśród telewizorów

Jaki jest największy telewizor, jaki widziałeś w swoim życiu? Istnieją modele dla 60, 70, a nawet więcej niż 80 cali. Ale nic z tego nie może się równać z tym, co mamy zamiar Ci powiedzieć. Austriacki producent C SEED wprowadził do swojej oferty telewizor o przekątnej... uwaga... 262 cali! A to jest ponad sześć i pół metra szerokości! To "piękno"!

Ogromny ekran wypełnia całą przestrzeń! C SEED 262 jest uważany za największy obecnie telewizor 4K na świecie. Jasność jego ekranu wynosi 800 nit, a rozdzielczość 4096x1716 pikseli. Producent podkreślił, że kontrast i paleta barw nowych pozycji jest znacznie wyższa niż w innych modelach (ma to sens). Dokładne liczby nie zostały jeszcze określone.

Oprócz tego wszystkiego, gigantyczny C SEED 262 posiada wbudowany serwer multimedialny UHD oraz sześć głośników High End. Do ochrony dużego ekranu służy specjalna, zwijana kurtyna z tkaniny.

Wymiary telewizora to 6144x2724 mm, a jego waga to już 800 kilogramów. I rzecz najważniejsza: nowość będzie dostępna w sprzedaży już tego lata. Kto chce kupić telewizor, będzie kosztował 539 000 dolarów. Ale to nie wszystko: będziesz potrzebował kolejnych 38 500 dolarów, aby zainstalować giganta w środku. To oczywiście drobiazg, w porównaniu z kosztem samego telewizora ????.

Uwaga: Jeśli już zacząłeś oszczędzać na C SEED 262, nie zapomnij - aby zainstalować telewizor w domu, będziesz potrzebował co najmniej własnego domku.

Cóż, dla tych, którzy jeszcze nie mają pokoju tego formatu, proponujemy zapoznanie się z szeroką ofertą telewizorów na naszej stronie.