Powrót do szkoły: 5 najlepszych gadżetów ułatwiających i przyspieszających naukę

Już niedługo nadejdzie 1 września, a to oznacza, że wszyscy uczniowie wrócą do swoich sal lekcyjnych i dalej będą "gryźć granit nauki" ????. Ktoś czeka na ten czas i chce jak najszybciej rozpocząć naukę, a inni mają bardzo mało czasu na letnie wakacje. Ale w ten czy inny sposób, to się stanie ????.

Aby studia nie wydawały się nudne, a nauka była jak najbardziej produktywna, wybraliśmy 5 praktycznych elektronicznych "asystentów".

Smart Watch

To nie jest zabawka i nie jest to luksus - smartwatche dla dzieci naprawdę spełniają ważne funkcje. Z pomocą tego gadżetu rodzice mogą zawsze dowiedzieć się, gdzie w danej chwili były i są ich dzieci. Dodatkowo istnieje możliwość zaznaczenia określonego obszaru, w którym powinno znajdować się dziecko. W przypadku, gdy dziecko opuści ten obszar, rodzic natychmiast otrzyma sygnał na swoim smartfonie.

Z kolei mali użytkownicy mogą używać inteligentnego zegarka do wykonywania i odbierania połączeń, monitorowania liczby wykonanych kroków i sprawdzania godziny. Dzieci będą traktować zegar jako jasny i stylowy dodatek, ponieważ bycie "na czasie" jest bardzo ważne dla ucznia ????.

Smartwatch dla dzieci Elari KidPhone

Smartfon

Dzisiejsze dzieci są bardzo zaawansowane i dobrze zorientowane w technologii. Posiadanie smartwatcha przez dziecko jest dziś raczej koniecznością. Jeśli smartwatche są odpowiednie dla dzieci i zastąpią telefon, to dla starszych dzieci i nastolatków smartfon jest koniecznością. Nie ma potrzeby mówić o cechach tego gadżetu - oprócz podstawowych funkcji smartfon "może" robić wiele rzeczy. Warto zauważyć, że dla studiów jest bardzo ważne natychmiastowe wyszukiwanie w Internecie, funkcje budzika, monitora tętna, krokomierz, timer. Kiedy dziecko potrzebuje moralnego rozładowania, może posłuchać muzyki lub audiobooka za pomocą smartfona. Wielu rodziców decyduje się na niedrogie modele telefonów, dzięki czemu nie muszą się martwić, jeśli coś stanie się z techniką.

Modele budżetowych smartfonów

Tablet

Wiele osób może powiedzieć, że nie potrzebujesz tabletu, jeśli masz smartfona. Ale jest coś, z czym nie można się zgodzić: to z pomocą tabletu jest o wiele wygodniejsze do czytania lub, na przykład, oglądania filmów. I nie mówimy tu o treściach rozrywkowych, bo dziś połowa materiałów i literatury edukacyjnej jest prezentowana w formie elektronicznej. Czytanie na tablecie z szerokim ekranem jest wygodniejsze i bezpieczniejsze dla dziecięcych oczu, podobnie jest z filmami instruktażowymi. Za pomocą tabletu można łatwo wykonywać różne zadania, instalując aplikacje edukacyjne.

Oczywiście urządzenie to spełnia również rolę gamingową: dotyczy to słuchania muzyki, oglądania kreskówek i innych rozrywek. Jak można się bez niego obejść? ????

Tablet Bravis NB70

Słuchawki

Dziś prawie każde dziecko, począwszy od szkoły podstawowej, pasjonuje się muzyką: słucha popularnych piosenek "zaawansowanych" zespołów, tworzy ulubione playlisty. Ponadto, słuchawki mogą być niezbędne do słuchania lekcji lub książek w formie audio. Dlatego ważne jest, aby od samego początku wybrać "odpowiednie" słuchawki dla dziecka. Mogą to być nauszne, pełnowymiarowe słuchawki, które "chronią" słuch dziecka i dają pełny zakres dźwięku: bez ostrych wysokich tonów i zbyt niskich basów. Istnieją słuchawki przeznaczone specjalnie dla dzieci, w atrakcyjnych kolorach i z miękkimi poduszkami na uszy. Takie słuchawki nie pogorszą słuchu dziecka.

Słuchawki douszne dla dzieci TRUST Urban Spila

Power Bank

Uzupełnia nasz wybór przydatnych gadżetów dla dziecka przenośna ładowarka Power Bank. Jest ona niezbędna w każdej elektronice, ponieważ jeśli bateria w smartfonie, tablecie czy innym urządzeniu "rozładuje się", będzie ono po prostu bezużyteczne. Dzieci lubią ciągle włączać i wyłączać swoje gadżety, oglądać zdjęcia w Internecie, przez co bateria jest bardzo zużyta. Aby Twoje dziecko było zawsze podłączone, a rodzice wiedzieli gdzie jest i co ma przy sobie, polecamy zakup kompaktowego Power Banku do szkoły. Nie zajmie dużo miejsca w szkolnym plecaku, a każdy rodzic będzie spokojny o swoje dziecko.

Ładowarka przenośna Trust Urban Revolt

Mamy nadzieję, że ta lista gadżetów pozwoli dzieciom czuć się komfortowo zarówno w szkole, jak i poza nią.