Inteligentny pomocnik w Twoim domu

W dobie nowoczesnych technologii i "inteligentnych gadżetów", przyzwyczailiśmy się do sterowania technologią za pomocą głosu lub gestów i stało się to już integralną częścią naszego życia. Obecnie istnieje dość szeroka gama asystentów głosowych. W tym artykule porozmawiamy o jednym z nich - jest to asystent Amazon Echo o nazwie Alexa. Ponadto, przyjrzymy się dogłębnie jak "sparować" i kontrolować inteligentne produkty z Revogi.

Gadżety Revogi.

Amazon Echo Alexa inteligentny głośnik

Amazon Echo Alexa to asystent głosowy, który został zaprojektowany w formie głośnika. Zainstalowane są w nim mikrofony i głośniki, za pomocą których można "komunikować się" z Alexą. Możesz zadawać Alexie pytania o różnym charakterze, pytać o pogodę lub szukać konkretnych produktów - Alexa znajdzie odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Amazon Echo Alexa inteligentny głośnik

Połączenie z inteligentnym głośnikiem Amazon Echo odbywa się za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Podłączenie i konfiguracja systemu jest bardzo prosta - elementy sterujące znajdują się w górnej części głośnika: są to przycisk resetowania, włączania mikrofonu i regulacji głośności.

Inteligentne akcesoria Revogi

Czym są inteligentne produkty Revogi? Są to różne nowoczesne akcesoria, które ułatwiają codzienne życie: inteligentne lampy i czujniki, gniazdka, oświetlenie i inne przedmioty w domu. Przykładowo, inteligentna lampa Revogi pozwala na wybór konkretnego koloru świecenia - zielonego, czerwonego lub niebieskiego. Energooszczędną żarówkę można włączać i wyłączać, zmniejszać lub zwiększać jej jasność - wszystko zdalnie.

"Inteligentna żarówka Revogi

Sterowanie inteligentnymi akcesoriami Revogi jest bardzo wygodne - za pomocą asystenta głosowego Amazon Echo's Alexa. Po pierwsze, musisz zainstalować aplikację na swoim smartfonie, a następnie otworzyć i wyszukać aplikację Revogi. Następnym krokiem jest autoryzacja i wyszukiwanie inteligentnych urządzeń tej marki w domu. Po wybraniu konkretnego akcesorium, zostanie ono sparowane z asystentem Alexa i będzie można łatwo sterować urządzeniem za pomocą poleceń głosowych. W ten sposób można monitorować wydajność wszystkich inteligentnych gadżetów Revogi: śledzenie danych dotyczących zasilania, zużycia energii, jasności, włączania/wyłączania i innych cech.

Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć asystentowi głosowemu Alexa Amazon Echo: zrób to lub tamto, a działanie zostanie wykonane. W ten sposób Alexa odpowie Ci przyjemnym głosem ????.

Inteligentne gadżety Revogi i asystent głosowy Alexa od Amazon sprawią, że Twoje życie będzie tak wygodne, jak to tylko możliwe. Teraz nie musisz się już martwić, że zapomnisz wyłączyć światła lub wody - specjalne urządzenia Revogi są łatwo sterowane na odległość, a asystent Alexa natychmiast wykona wszystkie Twoje polecenia.