Niesamowity telewizor BeoVision Eclipse (wideo)

Międzynarodowa wystawa IFA 2017, która wciąż trwa w Berlinie, nie pozwala nam rozwodzić się nad opublikowanym już materiałem ???? Światowa impreza przyniosła tak wiele niesamowitych nowości i osiągnięć, że nie sposób nie wspomnieć o nich ????.

Dziś chcemy zwrócić uwagę na wyjątkowy telewizor BeoVision Eclipse. Gadżet ten jest efektem współpracy Bang & Olufsen i LG. Co jest w nim takiego wyjątkowego?

Po pierwsze, jest to szykowny design. Bezramkowy szeroki ekran, cienkie krawędzie obudowy, stylowe połączenie kolorów.

Po drugie, posiada system głośników o mocy 450 W.

I po trzecie - uwaga.... BeoVision Eclipse może poruszać się po całym pomieszczeniu! Tak, masz rację. Producent wprowadził do telewizora specjalną zmotoryzowaną podstawkę, która potrafi przemieszczać urządzenie w sposób absolutnie bezgłośny. Możesz kontrolować te działania za pomocą kilku przycisków.

BeoVision Eclipse

BeoVision Eclipse posiada również możliwość montażu na ścianie. Dostępny jest w różnych kolorach i materiałach. Ci, którzy kupili i chcą więcej dźwięku, mogą podłączyć do telewizora zewnętrzne głośniki.

BeoVision Eclipse posiada ekran OLED o rozdzielczości 4K z obsługą HDR. Model ten trafi do sprzedaży jesienią tego roku w dwóch wersjach: o przekątnej 55 i 65 cali. Znane są również ceny nowych urządzeń: telewizor z 55-calowym ekranem będzie kosztował 10 990 dolarów, model 65-calowy szacowany jest na 15 990 dolarów.