Rower elektryczny jest "użytecznym" i wygodnym środkiem transportu

Transport elektryczny dopiero niedawno stał się modny, ale już wszędzie można zobaczyć ludzi z różnych pokoleń na skuterach elektrycznych, hulajnogach elektrycznych, monocyklach i innych środkach transportu. Mieszkańcy naszego kraju docenili wygodę eksploatacji kompaktowego środka transportu, ponieważ nie wymaga on ponoszenia kosztów benzyny i nie szkodzi środowisku. Przedstawiamy Państwu kolejny rodzaj inteligentnego transportu - rower elektryczny. Wydawałoby się, że co można zmienić w naszym zwykłym rowerze? Jest wystarczająco popularny taki, jaki jest. Ale rower z silnikiem to naprawdę nowy środek transportu.

Rower elektryczny posiada dwa sposoby transportu: jak na zwykłym rowerze, poprzez wysiłek fizyczny, oraz za pomocą silnika elektrycznego. Ta ostatnia opcja otwiera nowe możliwości jazdy: można pokonywać długie dystanse bez żadnego wysiłku. Wbudowany w rowerze silnik może zapewnić pełny lub częściowy napęd (zależy to od modelu). W związku z tym, silnik roweru jest zróżnicowany pod względem mocy. Istnieją modele o mocy 200 W, 300 W i tak dalej.

Oprócz silnika, rower elektryczny posiada elektroniczną skrzynkę kontrolną, gdzie można zobaczyć dane dotyczące poziomu naładowania baterii i prędkości roweru. Akumulator znajduje się zazwyczaj w ramie lub specjalnym bagażniku gadżetu elektrycznego. Regulacja prędkości roweru odbywa się za pomocą obrotowej kierownicy.

Współcześni producenci oferują różne modele kosztowe rowerów, a często kwota ta jest zbyt wysoka. Istnieje jednak alternatywa w stosunku cena/jakość: są to rowery elektryczne popularnego producenta Bravis. Ta marka zyskała szeroką popularność do tej pory i jej produkty są w wysokim popytu wśród nabywców. Dla tych, którzy nie chcą płacić wygórowanych kwot za gadżet, ale jednocześnie chcą uzyskać jakość na wysokim poziomie, rower elektryczny Bravis jest w sam raz. Chcemy opowiedzieć Wam o nich więcej.

Bravis Sunra

Ten model roweru elektrycznego typu sportowego przeznaczony jest do jazdy w terenie miejskim lub nierównym. Jak pisaliśmy wyżej, w Bravis Sunra można wybrać jeden z trybów jazdy: z wykorzystaniem silnika elektrycznego lub konwencjonalny sposób. System zmiany przełożeń Shimano RevoShift z sześcioma biegami pozwoli Ci wybrać wygodny tryb jazdy: niezależnie od tego, czy jedziesz pod górę, czy po płaskich drogach, na tym rowerze będziesz mógł komfortowo pokonać każdy dystans. Bravis Sunra ma maksymalną moc 350 W, a użytkownik może regulować wymaganą moc za pomocą panelu sterowania umieszczonego na kierownicy roweru.

Obsługując rower elektryczny Bravis Sunra może osiągnąć prędkość do 28 kilometrów na godzinę. Łącznie 8 trybów prędkości w modelu, zasięg 60 kilometrów. Jest to wystarczająca ilość do poruszania się po mieście. Maksymalny kąt wzniesienia wynosi 10°.

Bravis Sunra posiada wymienną baterię litowo-jonową, której czas pełnego ładowania wynosi 6 godzin. Dzięki zastosowaniu silnika elektrycznego, rower wymaga minimalnej konserwacji. Jest to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie.

Rower elektryczny Bravis Sunra

Miasto Bravis

Bardziej klasycznym modelem w porównaniu do pierwszego jest Bravis City. Jak sama nazwa wskazuje, ten rower elektryczny jest przeznaczony do jazdy po mieście. Również tutaj można wybrać komfortową jazdę z silnikiem elektrycznym lub bez niego. Zasięg akumulatora wynosi 40 kilometrów przy jeździe z góry po trudnych drogach. Sześciobiegowy system zmiany biegów Shimano RevoShift ułatwia jazdę w każdym terenie. Dzięki jasnemu reflektorowi LED umieszczonemu z przodu roweru możesz jeździć łatwo i bezpiecznie nawet w ciemności.

Bravis City posiada dodatkowo tylny bagażnik - jest wygodny do przewożenia niezbędnych drobiazgów, a nawet drugiego pasażera.

Rower elektryczny Bravis City

Bravis Tour

Ten rower elektryczny z pewnością spodoba się młodym ludziom, ponieważ jest bardzo lekki (tylko 18 kilogramów) i szybki. Bravis Tour jest bardziej zwrotny i szybszy oraz wyposażony w siedmiobiegowy system zmiany biegów Shimano RevoShift. Tryb jazdy można również regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania, który znajduje się na kierownicy. Rower ułatwia wjeżdżanie pod górę i jazdę po nierównym terenie. Rower ma wtedy zasięg baterii około 60 kilometrów.

Bravis Tour jest niedrogi w utrzymaniu i łatwy do naładowania w drodze do wyznaczonych stacji benzynowych i parkingów. Rower elektryczny jest również przyjaznym dla środowiska środkiem transportu, który przynosi korzyści tylko Tobie.

Bravis Tour ebike

Rower elektryczny jest dziś świetną alternatywą dla innych środków transportu. Poradzi sobie w każdym ruchu i kłopotach, które napotkasz na drodze. Jazda na rowerze tylko poprawi Twoje zdrowie i zastąpi chodzenie na siłownię.