Walentynki są po to, by się rozgrzewać, a prezenty od Fokstrota

Wyzwanie: Spełnij dowolne życzenie.

Rozwiązanie: akwarium i inteligentne urządzenia.

Zaprezentuj akwarium ze złotą rybką, a następnie pozwól im samodzielnie się zorientować ????

Możesz także stworzyć prawdziwy inteligentny dom z różnymi inteligentnymi urządzeniami - czujnikami dymu, czujnikami klimatu, inteligentnymi gniazdkami lub regulatorami temperatury. Daj gadżetom wolną rękę, a sam przygotuj kolejny prezent.

Wyzwanie: Pokaż swojemu zwierzakowi, na co Cię stać.

Rozwiązanie: Zestaw porcelany lub zestaw naczyń obiadowych.

Nie mieszkacie jeszcze razem, ale jesteście gotowi pokazać swoje karty? Czy chcesz pokazać, z kim Twoja bratnia dusza może się związać? Serwis - pomoże umieścić wszystkie punkty na i, tylko prawdziwy wariat może sobie na coś takiego pozwolić.

Cóż, generalnie taki zestaw to świetne i praktyczne rozwiązanie. Dodatkowo można od razu zorganizować romantyczną kolację przy świecach, po wspólnym ugotowaniu czegoś ciekawego. W razie potrzeby zawsze znajdzie się jakiś talerz, który można pokonać, a następnie uzupełnić.

Wyzwanie: zrobić pyszną kawę.

Rozwiązanie: Ekspres do kawy lub ekspres do kawy.

Jeśli Twój ukochany wygląda bardziej jak poranna chmura z napisem "trzymaj się z daleka - on Cię zabije", masz tylko jedno rozwiązanie. Zapewnij zapas dobrej, smacznej kawy, niekoniecznie na dobranoc, bo nie zawsze jest to wygodne. ???? Świeżo zaparzona kawa w kuchni zapewni dobry nastrój i uchroni przed przypadkowym rzucaniem piorunami.

Wyzwanie: Zwolnij trochę bardziej niż zwykle.

Rozwiązanie: Robot odkurzacz.

Jeśli nie jesteś gotowy na posiadanie dzieci, którym mógłbyś powierzyć odkurzanie, a zatrudnienie sprzątaczki jest drogie, robot odkurzacz jest idealnym rozwiązaniem! Pomoże Ci to zaoszczędzić czas, który poświęcasz na odkurzanie. Spędźcie ten czas razem na spacerze po mieście lub korzystając z poniższego prezentu. ????

Wyzwanie: Uwielbiasz chodzić na spacery, ale Twój partner nie zawsze jest tym zachwycony?

Rozwiązanie: Inteligentny transport.

Gyroboard, skuter żyroskopowy, rower elektryczny, hulajnoga elektryczna czy skuter elektryczny? Co wybierzesz, to zbierzesz. ???? Tak czy inaczej, czekają na Was wesołe przejażdżki i dobra zabawa we dwoje.

Wyzwanie: Przestań robić sobie zdjęcia telefonem i zacznij robić zdjęcia aparatem.

Rozwiązanie: Kamera.

Każdy, kto kiedykolwiek zabrał ze sobą aparat fotograficzny na wakacje lub w podróż, praktykował to egzotyczne podejście. Ale to rozwiązanie nie jest najgorsze. ???? Naprawdę łatwiej jest robić fajne portrety aparatem, a krajobrazy i architektura są bardziej szczegółowe.

Wyzwanie: Zapisać wszystkie zdjęcia i filmy z moich wakacji (i nie tylko).

Rozwiązanie: Dysk zewnętrzny.

Przestań zapełniać całą pamięć w swoim biednym laptopie. Nadszedł czas, aby kupić prawdziwy dysk zewnętrzny. Zegar tyka, a w Twoim laptopie zaczyna brakować miejsca! Dysk zewnętrzny może być używany do przechowywania wszystkich zdjęć, filmów i ważnych dokumentów w sposób wygodny i bezpiecznie zaszyfrowany.

Bonus dla par z dziećmi

Wyzwanie: Spędzić razem czas bez dzieci.

Rozwiązanie: Przekupić dziadków.

Zysk! Nie, dziękuję!