Czego spodziewać się po Galaxy Note 8?

Samsung ma silną pozycję na rynku technologicznym. Jej produkty cieszą się dużym popytem i popularnością wśród dużej liczby użytkowników na całym świecie. Samsung za każdym razem zaskakuje swoich klientów nowoczesnymi i funkcjonalnymi gadżetami, które są w rozsądnej cenie. A teraz producent planuje zaprezentować swój nowy phablet Galaxy Note 8. Zostanie on oficjalnie odsłonięty już za tydzień, 23 sierpnia 2017 roku.

Samsung Galaxy Note 8 przeszedł już testy benchmarkowe, a jego specyfikacja, o której gorąco dyskutowano w sieci, została potwierdzona. Posiada on ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,9GHz, system operacyjny Android 7.1.1 oraz 6GB pamięci RAM.

Samsung Galaxy Note 8

Ale główną cechą phabletu będzie jego główne podwójne aparaty 12 i 13 megapikseli. Smartfon posiada optyczną stabilizację obrazu oraz autofokus Dual Pixel.

Konstrukcja Galaxy Note 8 również wygląda na nową: użytkownik nie zobaczy już mechanicznych przycisków z przodu smartfona, a także zwykłego logo Samsunga. Zamiast tego, po lewej stronie ciała znajduje się osobny przycisk do wywoływania asystenta głosowego Bixby.

Samsung zamieścił w sieci oficjalne wideo o nazwie "Do bigger things", w którym prezentuje nowe, zaawansowane funkcje smartfona Galaxy Note 8. Filmik kończy się zaproszeniem na premierę nowego produktu 23 sierpnia.

Mamy dokładnie tydzień, aby czekać. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z ofertą smartfonów Samsung na naszej stronie.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lub

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj taniozostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Nie przegap odsłonięcia nowego Samsunga Galaxy Note 8, które odbędzie się już dziś! - Hashtech 23.08.2017

[...] trafił do sieci na długo przed dzisiejszym dniem. Tydzień temu pisaliśmy o nowości i jej danych. To, co jest znane, to bliźniaczy 12 [...]

Reply