3 najlepsze zamrażarki

W okresie letnim wiele gospodyń domowych stara się w miarę możliwości przygotować zdrowe jedzenie na zimę. W tym przypadku mrożenie jest najlepszym sposobem na zachowanie zdrowych witamin i właściwości owoców i warzyw. Ponieważ nie zawsze łatwo jest zmieścić pożądaną ilość mrożonek w lodówce - w małej zamrażarce może nie być wystarczająco dużo miejsca - zakup oddzielnej zamrażarki staje się opcją. Ostatnio patrzymy na top 3 modele fridge chłodnie, dzisiaj oferujemy top 3 chłodnie od wiodących producentów.

INDESIT NUS 16.1 AA NF H

Zamrażarka INDESIT NUS 16.1 AA NF H to pojemny i praktyczny model. Jego pojemność netto wynosi 237 litrów, co w zupełności wystarcza na letnie zamrażanie. Klasa efektywności energetycznej A+ zapewnia oszczędne korzystanie z energii elektrycznej. A jeśli w domu nastąpi awaria zasilania, mrożonki nie "ucierpią", ponieważ urządzenie utrzymuje niską temperaturę nawet przez 16 godzin.

W zamrażarce INDESIT NUS 16.1 AA NF H zastosowano system zamrażania No Frost. Oznacza to, że żywność jest schładzana poprzez wdmuchiwanie zimnego powietrza. W tym celu komora wyposażona jest w wydajny system wentylatorów, które nadmuchują zimne powietrze na żywność. Dzięki temu żywność jest utrzymywana w chłodzie i zamrażana bez szronu i lodu.

W komorze zamrażarki znajduje się 6 przedziałów do przechowywania żywności: 3 szuflady i 3 przedziały z pokrywami na zawiasach. Głębokość komór umożliwia przechowywanie wystarczająco dużej ilości warzyw, owoców, a także mięsa lub ryb. Zdolność zamrażania tego modelu wynosi 10 kg.

Osobliwością tego modelu jest możliwość uchylania drzwi z prawej strony na lewą i odwrotnie. Dzięki temu zamrażarka może być umieszczona w dowolnej części pomieszczenia - wszędzie tam, gdzie jest to wygodne. INDESIT NUS 16.1 AA NF H posiada również funkcję szybkiego zamrażania. Funkcja ta zapewnia niemal natychmiastowe zamrażanie produktów spożywczych, dzięki czemu ich zdrowe witaminy i właściwości zostają w jak największym stopniu zachowane, a po rozmrożeniu produkty spożywcze nie tracą swojej struktury.

GORENJE FN 6191 CW.

Ta zamrażarka uzupełni każde kuchenne wnętrze. GORENJE FN 6191 CW to wolnostojąca zamrażarka z 7 komorami. Sześć z nich to wysuwane szuflady wykonane z trwałych materiałów, a jedna komora przykryta jest pokrywą na zawiasach.

Podobnie jak w poprzednim modelu, w zamrażarce GORENJE FN 6191 CW zastosowano system mrożenia No Frost - bez szronu i śniegu na żywności i w szufladach. Silny podmuch zimnego powietrza utrzymuje strukturę mrozu w nienaruszonym stanie. Ponadto, urządzenia z systemem No Frost nie wymagają regularnego rozmrażania. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że raz lub dwa razy w roku należy całkowicie odłączyć urządzenie od zasilania i wyczyścić komory. W ten sposób można "odpocząć" silnikowi zamrażarki i zapobiec tworzeniu się bakterii i pleśni.

Klasa energetyczna A+ to oszczędność pieniędzy. Poziom hałasu wynoszący 42 decybele nie sprawi, że komora zamrażarki stanie się niekomfortowa. Oświetlenie wewnętrzne LED zapewni komfortowe użytkowanie urządzeń. Model GORENJE FN 6191 CW jest również wyposażony w zawiasy drzwiowe oraz funkcję szybkiego zamrażania, o czym wspominaliśmy powyżej.

DELFA DCFH-200

W przeciwieństwie do dwóch pierwszych modeli, DELFA DCFH-200 jest zamrażarką skrzyniową. Wyróżnia się swoją formą, ponieważ pokrywa skrzyni otwiera się do góry, a żywność umieszczana jest poziomo w głębi. Przewaga skrzyni nad zamrażarką tkwi w wymiarach tej pierwszej: skrzynia pozwala na umieszczenie znacznie większej ilości mrożonej żywności, wyróżniając się przy tym dość kompaktowymi wymiarami.

DELFA DCFH-200 jest cichym i wydajnym modelem. Poziom hałasu podczas pracy wynosi tylko 42 decybele, a wydajność zamrażania to 15,5 kilograma dziennie. Dzięki przemyślanej konstrukcji zamrażarki skrzyniowej drzwi można otworzyć do 90 stopni, co ułatwia jej użytkowanie.

Komora zamrażarki ma pojemność 200 litrów. Wnętrze wyposażone jest w półki kratowe oraz dodatkowy koszyk na drobiazgi. Klasa energetyczna A+ pozwala na oszczędność codziennego zużycia energii. W przypadku przerwy w dostawie prądu, zamrażarka DELFA DCFH-200 będzie utrzymywać chłodną, optymalną temperaturę przez 30 godzin. Dla ułatwienia obsługi drzwi są otwarte, a wzrost temperatury jest sygnalizowany.

Dobry wybór i cieszyć się z zakupów!

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lub


zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio


Zostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy