Możliwości aparatów w Google Pixel 2 i 2 XL

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Po tym jak Google przeprowadziło prezentację swoich nowych urządzeń, w sieci regularnie zaczęły pojawiać się informacje o kolejnych szczegółach nowych produktów. Dla przykładu, sama korporacja opublikowała zdjęcia wykonane flagowcem Google Pixel 2. Jakość zdjęć jest naprawdę doskonała - łączą one w sobie naturalne przeniesienie i nasycenie kolorów, zdjęcia są wyraźne i szczegółowe. Możesz to zobaczyć na własne oczy:

Jak wspominają specjaliści Google, ani jedno zdjęcie nie zostało poddane jakiejkolwiek obróbce. Zostały one wykonane przez profesjonalnych fotografów korzystających z nowych aparatów Pixel 2 i Pixel 2 XL. Fotografowie mogli osobiście ocenić możliwości aparatów fotograficznych w smartfonach. Dzięki wbudowanej technologii przetwarzania zdjęć Pixel Visual Core, fotografowanie w każdych warunkach staje się przyjemnością, a jakość zdjęć i filmów jest doskonała.

Kamery smartfonów

Co ciekawe, eksperci od testowania aparatów (serwis DxOMark), uznali kamery Google Pixel 2 i Pixel 2 XL za najlepsze wśród wszystkich smartfonów. Wnioski zrób to sam ????

https://blog.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/videoplayback-1-1-1.mp4
https://blog.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/hjkl-1.mp4
https://blog.foxtrot.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/videoplayback-3-1.mp4

Wideo nakręcone na Google Pixel 2 i Pixel 2 XL

Podsumowując: główna kamera to 12.2MP, przednia 8MP, przysłony: odpowiednio f1/8 i f2/4, jest optyczna stabilizacja obrazu.

Jeszcze kilka zdjęć wykonanych za pomocą Google Pixel 2 i Pixel 2 XL:

Źródło: Google