SmartDuvet Breeze sprawi, że Twój wypoczynek będzie komfortowy

Technologii "smart" nigdy za wiele - codziennie pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania producentów, które starają się uczynić życie użytkowników wygodniejszym. A teraz na platformie crowdfundingowej Indiegogo pojawił się nowy, wyjątkowy projekt - zestaw pościeli SmartDuvet Breeze z kontrolą klimatu. Wyprzedzając zaskoczenie czytelnika, dodamy od razu - na tym niespodzianki producenta się nie kończą.

SmartDuvet Breeze to specjalna wkładka, która znajduje się pod kołdrą. Dzięki wbudowanym czujnikom, nowość pozwala na regulację temperatury pod kołdrą - jej podwyższenie lub obniżenie. Odbywa się to za pomocą oddzielnej aplikacji na Twoim smartfonie. Aplikacja pozwala na łatwe sterowanie temperaturą wkładki koca za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Nowy wynalazek jest podzielony na dwie strefy, z których każda może być regulowana w zależności od poziomu temperatury: jeśli jest Ci gorąco, po prostu ustaw swój smartfon na komfortową temperaturę; tymczasem, jeśli Twoja "połowa" jest zimna, temperatura w drugiej strefie łóżka może zostać podniesiona. Jest to bardzo wygodne: teraz nie musisz otwierać się w środku nocy, dysząc z gorąca, podczas gdy Twoja żona (lub mąż) owija się z zimna. Każdy może dostosować się do komfortowego poziomu temperatury i spać spokojnie.

Ale oto obiecana niespodzianka: dzięki nowemu obiciu nie trzeba już ścielić łóżka - kołdra zwija się automatycznie! To dlatego, że SmartDuvet Breeze posiada specjalne kanały wentylacyjne. Pod łóżkiem zamocowana jest pompa, która jest połączona z obiciem. Dzięki temu systemowi i przepływowi powietrza kołdra jest automatycznie zwijana i rozsuwana - koniec z kłopotliwym "ścieleniem łóżka".

Producent obiecuje, że wynalazek nie tylko przyniesie komfort użytkownikom, ale także obniży koszty energii elektrycznej.
Deweloperzy szacują koszt projektu na 20.000 dolarów. W tej chwili platforma Indiegogo przekroczyła już tę liczbę - zebrano ponad 132 tys. dolarów! Tak bardzo, że użytkownicy poparli ten pomysł.

Nowość będzie można zamówić za 199 dolarów i trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku.

Przeczytaj więcej o projekcie SmartDuvet Breeze:

Szereg innych inteligentnych gadżetów można znaleźć na naszej stronie internetowej

.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lub



przekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy