Xenxo S-Ring - inteligentny pierścień z szerokim zakresem funkcji

Inteligentne urządzenia w końcu wypełniają nasze codzienne życie, a nowe, oryginalne rozwiązania i nowinki techniczne pojawiają się niemal każdego dnia. Wczoraj, na przykład, oficjalnie zaprezentowano inteligentny pierścień o nazwie Xenxo S-Ring. Tak! To jest pierścień, a nie jakiś inny znany gadżet.

Xenxo S-Ring wygląda jak dość szeroki pierścień, który jest wypełniony funkcjami. Technologia bezprzewodowa Bluetooth 5.0 jest wbudowana, co pozwala na połączenie pierścienia z dowolnym urządzeniem mobilnym. Zasięg wynosi do 50 metrów.

Xenxo S-Ring posiada 4GB pamięci wewnętrznej, co czyni go idealnym do użycia jako pendrive. Ponadto, pierścień może budzić Cię za pomocą wbudowanego budzika, sterować utworami muzycznymi na smartfonie lub tablecie oraz służyć jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, ponieważ posiada wbudowany mikrofon z redukcją szumów. W nagłych wypadkach użytkownik S-Ringa może natychmiast wysłać sygnał "SOS", po prostu dotykając dedykowanego przycisku.

Nowość jest również wygodna, ponieważ jest kompatybilna ze wszystkimi zamkami cyfrowymi, pozwala płacić za zakupy za pomocą technologii NFC oraz łączyć się z cyfrowymi asystentami Google Assistant i Siri od Apple. Dzięki wbudowanemu głośnikowi o dużej mocy można łatwo nawiązywać połączenia i rozmawiać z rozmówcą. Xenxo S-Ring łączy się również z komputerem poprzez wejście USB. A wszystkie te funkcje w jednym małym akcesorium na palec!

Jest kompatybilny z systemami Android 4.0 i nowszymi, iOS 7.0 i nowszym, macOS 10.8 i nowszym, Windows 8 i nowszym. S-Ring wytrzymuje 3 godziny w trybie aktywnym i 45 godzin w trybie czuwania. Aby naładować pierścień, wystarczy podłączyć go do komputera i odczekać zaledwie 45 minut - tyle czasu potrzeba do jego pełnego naładowania.

Inteligentny pierścień będzie oferowany klientom w cenie 189 dolarów. Urządzenie będzie dostępne w różnych rozmiarach i waży 15 gramów. Nowości powinniśmy spodziewać się dopiero w grudniu lub miesiącu bieżącego roku.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lub


zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio


przekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy