Zdjęcia makiety iPhone'a 12 pojawiły się w sieci

Podczas gdy wszyscy czekają na nową linię Apple, informacje na temat możliwych funkcji i projektowania nadal pile up w Internecie.

Tym razem japoński zasób MacOtakara opublikował wideo i zdjęcia, w których można zobaczyć porównanie układów 4 modeli iPhone'a 12.

Te makiety zostały uzyskane z źródła na ekspansji chińskiego giganta handlu internetowego Alibaba. Przed zaprezentowaniem nowych modeli smartfonów, iPhone wysyła producentom akcesoriów makiety przyszłych gadżetów. W ten sposób sprzedawcy akcesoriów mają już wszystko, czego potrzebują do obsługi telefonu w momencie rozpoczęcia sprzedaży.

Z takich przecieków możemy się jedynie dowiedzieć o pewnych zmianach w designie smartfonów. Na przykład na tych zdjęciach możemy zobaczyć, że producent przeniósł slot na kartę SIM pod przyciski głośności. Eksperci spekulują, że zrobiono to, aby pomieścić nową antenę i moduł 5G firmy Gualcomm.

Ponadto ujawniono, że największy model iPhone'a 12 dostanie 6,5-calowy ekran, a nie 6,7-calowy, o którym wcześniej spekulowano.

Dwa mniejsze modele w serii dwunastu mają podwójne aparaty główne, podczas gdy starsze wersje Pro mają potrójne aparaty, jak obecny iPhone 11 Pro. Wszystkie mają złącze Lightning i kanciastą konstrukcję w stylu iPhone'a 4 oraz tabletów iPad Pro z 2018 i 2019 roku.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

MacOtakara jest uważany za jednego z zaufanych insiderów, którzy są związani z Apple. To właśnie ten zasób opublikował szkice iPhone'a SE 2, przed jego ogłoszeniem.

W sieci pojawiło się także wideo koncepcyjne świeżego prototypu iPhone'a 12 Pro.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy