Trzej niezastąpieni "pomocnicy" od Electrolux

Wśród ogromnego wyboru urządzeń, które istnieją dzisiaj, są niezbędne "pomocników" gospodarstwa domowego. Czasami można się obejść bez tostera czy zmywarki, ale nie można się obejść bez pralki i urządzeń do gotowania. I, oczywiście, lubimy myśleć, że wybrany model będzie służył przez wiele lat. Dziś proponujemy bliższe zapoznanie się z urządzeniami od producenta-profesjonalisty Electrolux. Ta znana marka wyróżnia się jakością i przemyślaną funkcjonalnością swoich urządzeń.

"Sprytna pralka Electrolux EWS1277FDW

Co jest ważne przy wyborze pralki? To prawda, jest to: kompaktowość, niskie zużycie energii, pojemność i dostępność przydatnych funkcji. Model EWS1277FDW firmy Electrolux ma wszystkie te cechy.

Zacznijmy od wymiarów: ta pralka należy do klasy "wąskiej", jej wymiary to 85x60 centymetrów - wysokość i szerokość, natomiast głębokość to tylko 45 centymetrów. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w łazience i umieścić urządzenie tam, gdzie jest to najwygodniejsze. Ale małe wymiary nie oznaczają, że pralka pomieści mniej prania i mniej ubrań. Maksymalna ładowność Electrolux EWS1277FDW wynosi 6,5 kilograma. Drzwi są ładowane od przodu, co jest bardzo wygodne.

Klasa energetyczna pralki to A+++. Wskaźnik ten oznacza, że urządzenia te będą bardzo oszczędne w zużyciu energii elektrycznej - około 0,13 kWh na 1 kilogram. Tak więc, nawet regularne uruchamianie maszyny jest korzystne dla Twojego portfela.

Oprócz powyższych zalet, pralka Electrolux EWS1277FDW posiada szereg przydatnych funkcji i specjalnych programów, które maksymalnie ułatwiają proces prania i sprawiają, że jest ono dyskretne. Przede wszystkim jest to silnik inwerterowy, który jest cichy i trwały. Technologia Fuzzy Logic

to inteligentna kontrola procesu mycia. Program automatyczny dobiera wymagany czas prania, intensywność, temperaturę i prędkość wirowania w zależności od rodzaju i ilości załadowanej bielizny.

Menedżer czasu pozwala na ustawienie programu zgodnie z Twoimi upodobaniami, tak aby Twoje pranie i ubrania były gotowe wtedy, kiedy tego potrzebujesz. A jeśli masz już przygotowany ładunek prania, ale nagle musisz wyjść z domu, nie ma problemu: funkcja opóźnionego startu

pozwala na rozpoczęcie prania wtedy, kiedy Ci to odpowiada.

OptiSense

to inteligentna technologia zastosowana w Twojej pralce Electrolux. Pomaga w delikatnym praniu ubrań, dzięki czemu uzyskuje się doskonałe rezultaty. Analizuje i wybiera najlepszy cykl dla Twojego prania, tak aby nie uszkodzić tkanin, przy minimalnym zużyciu wody i energii.

Oprócz podstawowych funkcji, EWS1277FDW posiada również dodatkowe, takie jak: "Child Protection", specjalne programy "Easy Ironing" i "Silk", zabezpieczenie przed wyciekiem wody, kontrola nierównowagi i piany. Taki zestaw cech i funkcji pozwoli Ci zapomnieć o problemach z praniem, bo "inteligentna" pralka zrobi wszystko automatycznie. Duży wyświetlacz ułatwia wybór programów i kontrolę procesu zmywania. Twoje pranie będzie idealnie czyste w mgnieniu oka.

Pralka Electrolux EWS1277FDW

Płyta indukcyjna Electrolux EHH9654HFK

Urządzenia podtynkowe od dawna zajmują czołowe miejsce w nowoczesnej kuchni. Zalety płyt indukcyjnych do zabudowy nie wymagają wielu opisów - ta jedyna w swoim rodzaju innowacja stała się bardzo popularna wśród klientów. Dzieje się tak dlatego, że płyty indukcyjne mają szereg zalet: są bezpieczne (płyta nagrzewa się tylko wtedy, gdy stoi na niej naczynie), płyty indukcyjne nie przypalają się (wystarczy po gotowaniu przetrzeć powierzchnię wilgotną gąbką), palniki na tej powierzchni nagrzewają się bardzo szybko i pozwalają gotować potrawy wielokrotnie szybciej niż na innych rodzajach powierzchni. Płyty indukcyjne są również bardzo energooszczędne i łatwe do czyszczenia.

To jest Electrolux EHH9654HFK. Jej palniki szybko się nagrzewają i szybko stygną, a stopień nagrzania można regulować za pomocą poręcznego panelu sterowania DirectAccess. Wystarczy dotknąć i przeciągnąć palcem po panelu, aby dostosować ustawienia. Funkcja "Power"

umożliwia błyskawiczne rozgrzanie palnika do maksymalnej temperatury. Osiąga się to dzięki wzmocnionemu impulsowi, który w ciągu kilku sekund podgrzewa palnik.

Dla wygody użytkowania, płyta EHH9654HFK posiada timer z sygnałem dźwiękowym. Jest to wygodne rozwiązanie: można ustawić wymagany czas gotowania, po upływie ustawionego czasu włączy się brzęczyk i płyta się wyłączy. Nie ma ryzyka zepsucia się potrawy. Powierzchnia posiada również trzystopniowy system CleverHeat

, który wykrywa poziom temperatury w strefie gotowania po jej wyłączeniu i wyświetla jej ciepło resztkowe.

Powierzchnia do gotowania Electrolux EHH9654HFK

Piekarnik Electrolux EOB5454AOX

No i oczywiście zawsze jest piekarnik, albo po prostu płyta grzewcza. Do Electrolux EHH9654HFK idealnie pasuje model Electrolux EOB5454AOX. Jest to piekarnik elektryczny z szerokim zakresem funkcji i opcji grzania. Jego użyteczna przestrzeń wewnętrzna wynosi 72 litry, co pozwala na przygotowanie więcej niż jednego posiłku w tym samym czasie.

Gotowanie w Electrolux EOB5454AOX to czysta przyjemność, ponieważ możesz wybrać dogodny sposób podgrzewania potraw: góra, dół, konwekcja, grill lub kombinacja, a także masz do dyspozycji osobny tryb PlusSteam. W tym trybie gotowanie odbywa się z wykorzystaniem kombinacji konwekcji i pary. Takie rozwiązanie pozwala na perfekcyjne przygotowanie puszystych wypieków z chrupiącą, przyrumienioną skórką. Wydajny wentylator i system grzewczy UltraFanPlus

zapewniają równomierne gotowanie.

Dzięki dużemu rusztowi w piekarniku można perfekcyjnie przyrządzić nawet duże ilości potraw. Aby zapewnić Ci idealną pizzę, którą kochasz, piekarnik Electrolux EOB5454AOX posiada specjalną funkcję równomiernego pieczenia pizzy, polewy są upieczone, a brzegi pizzy lekko przyrumienione.

Przemyślana konstrukcja i funkcjonalność piekarnika Electrolux EOB5454AOX sprawiają, że jest on niezwykle łatwy w obsłudze. Chowane pokrętła i wyświetlacz LED ułatwiają kontrolę nad ustawieniami, podobnie jak oświetlenie halogenowe i szyny teleskopowe.

Piekarnik jest również niezwykle łatwy w utrzymaniu: w pełni zdejmowane drzwi i szyby ułatwiają czyszczenie z osadów i tłuszczu. Wnętrze piekarnika pokryte jest emalią łatwą do czyszczenia. Dla ułatwienia gotowania, po wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajduje się stół do pieczenia.

Piekarnik Electrolux EOB5454AOX

Dzięki urządzeniom do zabudowy marki Electrolux staniesz się prawdziwym kulinarnym profesjonalistą.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lub

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj taniozostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy