Najlepsze artykuły gospodarstwa domowego na okres kwarantanny. Najbardziej aktualne rabaty, łap je już teraz!

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

 Czasy kwarantanny wymagają rozwiązań w zakresie kwarantanny. A kiedy spędzasz dużo czasu w domu, zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, czego brakuje do wygodnego życia, jakie urządzenia mają już za sobą okres użytkowania.

Czajnik zaczyna się psuć od nagłego obciążenia, domowy laptop nie ściąga Photoshopa, który jest potrzebny do pracy, a kuchenka nadal ma 2 z 4 palników.

Zebraliśmy kilka najlepszych produktów z rabatem do -50%, których studenci, pracownicy biurowi i wszyscy poddani kwarantannie mogą potrzebować w tych ciężkich czasach.

Telewizory

Kwarantanna zmieniła nasze zwykłe dni - niektórzy mają więcej wolnego czasu, inni mają cały czas wolne. Żeby się czymś zająć można w końcu obejrzeć wszystkie odłożone seriale czy filmy, albo przejść całego Death Stranding na PlayStation. Z nowym telewizorem lub monitorem do roboty będzie to o wiele przyjemniejsze, a rabaty nie sprawią, że będziesz się długo wahał przy wyborze odpowiedniego modelu. ????

Laptopy

Wielu z nas nadal pracuje zdalnie, a nasze domowe laptopy nie zawsze są w stanie nadążyć za wymagającymi programami do pracy. Podniesienie mocy komputera jest zawsze możliwe z pomocą komponentów komputerowych prezentowanych w dużym asortymencie na stronie Fokstrot.

Wykorzystaj czas kwarantanny, aby wziąć udział w czekających Cię kursach online lub zaktualizować swoją postać w grze. Jeśli Twój laptop nagle się zepsuł lub całkowicie "oddycha", być może jest to najlepszy czas, aby go wymienić!

Teraz na laptopy wiodących producentów obowiązują korzystne rabaty nawet do -50%.

Małe urządzenia dla domu

Nasze urządzenia domowe zazwyczaj nie są przygotowane na to, że stale przebywamy w domu. Tak więc w sytuacji kwarantanny czajnik lub multicooker, które wcześniej były używane kilka razy dziennie, teraz są włączane regularnie i w konsekwencji mogą się szybko zepsuć. Wybierz nowe urządzenia z rabatem nawet do -50% i zamów dostawę bezpośrednio do domu!

Przy okazji, sprzątając mieszkanie, możesz uchronić się przed nudą - dodaj do swojego planu dnia trochę ćwiczeń z odkurzaczem!

Wielkogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego

Lodówkę, pralkę, kuchenkę i inne duże sprzęty kupuje się zazwyczaj wtedy, kiedy już się zaplanuje zakup, albo kiedy wszystko jest zepsute i już się "pali". Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdziesz, rabaty do -50% na sprzęt AGD zawsze się przydadzą.

Artykuły gospodarstwa domowego

Zamiłowanie do kompulsywnych zakupów ma tendencję do nasilania się w czasie izolacji, więc aby trochę odciążyć, możesz pozwolić sobie na nową patelnię lub zestaw naczyń kuchennych!