Sony BRAVIA OLED 4K HDR A1 Series: rewolucyjna konstrukcja i zaawansowana technologia akustyczna

Telewizory Sony BRAVIA OLED 4K HDR serii A1 zostały niedawno wprowadzone do sprzedaży na Ukrainie.

Te nowe produkty firmy Sony oferują niewiarygodnie realistyczne obrazy, doskonałe odwzorowanie kolorów i prawdziwie bogate czernie. Telewizory OLED z serii A1 pozwolą Ci spojrzeć na świat w nowy sposób.

Podczas premiery nowego produktu, przedstawiciele marki określili cztery kluczowe zalety swojego wynalazku, które konsument końcowy będzie mógł docenić na żywo. Wśród innych, równie wyjątkowych różnic, seria BRAVIA OLED 4K HDR A1 wyróżnia się doskonałym wzornictwem i potężnymi możliwościami procesora 4K HDR Processor X1 Extreme. No i oczywiście za chlubę nowego telewizora producent uważa technologię Acoustic Surface, która "przesuwa" dźwięk na ekranie wraz z obrazem. Ale najpierw...

Technologia OLED

Technologia OLED to ponad 8 milionów niezależnie regulowanych pikseli, z ciągłym podświetleniem. Dlatego kolory w telewizorach Sony OLED są w pełni realistyczne: zobaczysz czerń jak smoła i kontrastujące z nią jasne kolory.

Aby zobaczyć różnicę między kolorami, technologia OLED wyłącza indywidualnie sterowane piksele, zapewniając niewiarygodnie głęboką czerń. Możesz docenić najdrobniejsze szczegóły na ekranie, fakturę i głębię kolorów - to naprawdę imponujące.

Różnica między obrazem z technologią OLED i bez niej

Nasycenie czerni nadaje jasnym kolorom większy kontrast. Przecież tylko na ciemnym tle widzimy tę różnicę.

Przykład kontrastowego, jasnego obrazu na czarnym tle

Procesor X1Extreme
Nowyprocesor 4K HDR X1 Extreme jest niewiarygodnie wydajny. Sprawia, że każdy film jest w jakości 4K HDR. X1 Extreme przetwarza obraz na ekranie telewizora znacznie lepiej niż jego poprzednik. Teraz każda scena w Twoim ulubionym filmie wygląda bardziej realistycznie, głębiej i naturalniej.

Dotknij rzeczywistości

Dzięki technologii Object-based HDR remaster obrazy w telewizorach Sony OLED serii A1 są jeszcze bardziej realistyczne. Technologia ta automatycznie analizuje kolory określonych obiektów na ekranie, korygując ich kontrast i nasycenie. Ta szczegółowa obróbka dodaje głębi i realizmu obrazowi - tak jakbyś znajdował się w samym centrum akcji. W dotyku dłoni poczujesz świeżość natury i zapach kwiatów.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Obrazy na telewizorze bez ustawień HDR i z technologią Object-based HDR remastering

Idealnie płaski obraz

Telewizory OLED Sony z serii A1 współpracują z dwiema bazami danych. Jeden z nich odpowiada za redukcję szumów w obrazie poprzez ich oczyszczanie, drugi natomiast poprawia wyrazistość i rozdzielczość obrazu. Dzięki temu grafika na ekranie telewizora wygląda znacznie lepiej w czasie rzeczywistym.

Redukcja szumów w przetwarzaniu obrazów z wykorzystaniem dwóch baz danych

Poszerzanie granic rzeczywistości

Technologia Super Bit Mapping 4K HDR zapewnia tysiące odcieni i gradacji. Dzięki naturalnym kolorom i płynnym przejściom, doświadczysz niezapomnianego zachodu słońca na wieczornym niebie.

Telewizory OLED firmy Sony wyświetlają 64 razy więcej poziomów kolorów niż zwykłe telewizory.

Przetwarzanie obrazu sterowane procesorem, maksymalizujące kolorystykę obrazu

Android TV zapewnia wszystkie korzyści płynące ze świata rozrywki

Odkryjesz zupełnie nowy świat rozrywki na telewizorze Sony 4K Ultra HD TV z technologią Android TV. Znajdowanie ulubionych programów telewizyjnych jest proste, na przykład w Netfix: wystarczy wypowiedzieć tytuł na głos, a wyszukiwarka głosowa błyskawicznie go znajdzie. Prosty interfejs ułatwia znalezienie ulubionej rozrywki: nowy dashboard pokaże Ci gotowe listy filmów przygodowych czy programów komediowych.

Nowe podejście

Telewizory Sony BRAVIA OLED z serii A1 to pierwsze w ofercie producenta telewizory o dużej przekątnej ekranu (55 i 65 cali), w których dźwięk jest przekazywany przez sam ekran, a nie przez głośniki. Nowa technologia akustyczna Acoustic Surface pozwala na przenoszenie dźwięku w całej płaszczyźnie ekranu, z wbudowanym subwooferem w podstawie telewizora. W ten sposób jakość obrazu i potężny dźwięk stają się jednym. Zapewnia to niesamowite wrażenia podczas oglądania filmów.

Telewizory BRAVIA OLED A1 mają nową formę: zastosowanie technologii Acoustic Surface umożliwiło stworzenie zupełnie nowego wzornictwa - bez typowej podstawy.

Modele 55" i 65" są już dostępne. Model 77" pojawi się w ukraińskich sklepach przed końcem roku.

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się za pośrednictwem mediów społecznościowych

Facebook Google lubzostaw komentarz

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy