Najlepsze oferty na małe AGD w Czarny Piątek 2020

 Jeśli potrzebujesz odkurzacza parowego lub nowej pralki, ta wyprzedaż to idealny moment, aby to zrobić.

A może masz oko na fajny ekspres do kawy, potrzebujesz nowego odkurzacza lub chcesz unowocześnić swoją pralkę? Masz szczęście, jak Czarny Piątek jest tuż za rogiem, a to oznacza, że nie będzie tysiące zniżek na przedmioty, które naprawdę nie chcesz wydać dużo pieniędzy na.

Tradycyjnie, Black Friday będzie zawierać urządzeń gospodarstwa domowego z najlepszych producentów. Drogie urządzenia często mają największe zniżki, więc teraz jest najlepszy czas, aby kupić urządzenia, które poprawią Twoje umiejętności gotowania, przyspieszą sprzątanie lub sprawią, że prace domowe będą nieco łatwiejsze.

Aby pomóc Ci poruszać się po morzu artykułów promocyjnych, zebraliśmy TOP najlepszych ofert w okresie poprzedzającym wydarzenie. Zapoznaj się z najlepszymi ofertami na urządzenia gospodarstwa domowego na początku Czarnego Piątku.

Kiedy jest Czarny Piątek?

Tegoroczna wyprzedaż rozpoczyna się 23 listopada i trwa do Cyber Monday 30 listopada. Aby być na bieżąco z najlepszymi wczesnymi ofertami od Foxtrot, przeczytaj naszą recenzję.

Odkurzacz SAMSUNG Step-up VC07R302MVR/UK Czerwony

Odkurzacz SAMSUNG Step-up VC07R302MVR wyposażony jest w unikalną technologię CycloneForce - zapewnia ona wysoką moc ssania. Dzięki odpowiedniej koncentracji siły odśrodkowej w pojemniku, kurz i brud są zbijane razem, co ułatwia ich usuwanie po sprzątaniu. Pojemność 2,5 litra wystarczy na kilka zadań związanych z czyszczeniem. DustBuster można opróżnić za jednym razem.

Całe powietrze dostające się do pojemnika jest filtrowane w pięciu etapach. Najpierw filtr zatrzymuje grube cząsteczki kurzu, następnie powietrze przechodzi przez komorę z gąbką i filtrem tkaninowym, a tam zbierane są drobiny proszku. Po tych etapach powietrze przechodzi do silnika, a następnie jest oczyszczane w filtrze HEPA o najwyższej wydajności (zatrzymywanie alergenów).

Robot odkurzacz SAMSUNG VR05R5050WK/EV

Robot odkurzacz Samsung VR05R5050WK/EV może jednocześnie odkurzać i czyścić na mokro. Potrafi wykryć, czy zainstalowany jest specjalny pad do czyszczenia na mokro i automatycznie przełączyć się na odpowiedni tryb. Również robot sam reguluje wymaganą ilość wody.

Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości baterię o pojemności 3400 mAh, która wystarczy na 150 minut sprzątania.

Inteligentny system czujników analizuje Twój dom i pomaga zoptymalizować sprzątanie. Na przykład, system Smart Sensing będzie kontrolował poruszanie się po domu dzięki wbudowanemu żyroskopowi, a system Anti-Collision zmniejszy prędkość na zakrętach i pomoże robotowi utrzymać kurz z dala od narożników.

DeLonghi ECAM 22.110 B

Ekspres DeLonghi ECAM 22.110 posiada doskonały system sterowania, który zrozumie każdy użytkownik. Możesz dostosować moc kawy, żądaną wielkość porcji i temperaturę wody do swoich upodobań. Urządzenie posiada adapter do wylewki na dwie filiżanki - jeśli masz dużą rodzinę, nie będziesz musiał stać rano w kolejce po kawę. ????

Pojemnik na wodę mieści 1,8 litra wody, co wystarcza na kilka parzeń.

Ekspres ma wbudowany młynek, dzięki czemu można używać całych ziaren kawy, a nawet regulować konsystencję mielenia! Jeśli chcesz użyć wstępnie zmielonej kawy, to nie ma problemu, ponieważ ekspres jest wyposażony w tę funkcję.

TEFAL HB533138

Blender Tefal HB533138 ma potężny silnik o mocy 600 W i generuje wysoki moment obrotowy, dzięki czemu bez problemu miksuje i rozdrabnia różnego rodzaju produkty.

W zestawie znajduje się trzepaczka do blendowania, która rozszerzy możliwości blendera. Do blendera dołączona jest również miarka

Zamknięta misa do siekania pomoże Ci posiekać suche składniki, orzechy, zioła, chleb lub mięso. Przystawka z kopułą i ostrzem będzie świetna do siekania żywności i mieszania jej ze sobą. Dzięki poręcznej konstrukcji składniki nie będą fruwać.

Grill TEFAL GC706D34

Jeśli masz bzika na punkcie grillowanego mięsa lub warzyw, to Tefal GC706D34 jest Twoim najlepszym przyjacielem w kuchni. Uzyskaj soczyste mięso przyrządzone do żądanej temperatury lub upiecz warzywa w krótkim czasie!

Grill ten rozgrzewa dwie powierzchnie robocze i grilluje z obu stron. Specjalny element zwany Automatic Sensor monitoruje poziom gotowania. Pomoże Ci osiągnąć idealny rezultat dla Twoich preferencji kulinarnych - mięso z krwią, łagodne smażenie, średnio lub dobrze wysmażony stek.

Moc urządzenia wynosi 2000 W, co oznacza, że z łatwością poradzi sobie z każdym przepisem!

Multicooker MOULINEX MK7051

Doskonały wielofunkcyjny multicooker rozwiąże wszystkie Twoje potrzeby kulinarne. Możesz przygotować dowolne danie, od zupy po kaszę lub ciasto. Wyposażony w miskę o pojemności 4,5 l (pojemność ta wystarcza dla małej rodziny). Moc urządzenia wynosi 750 W.

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Wśród wstępnie ustawionych programów automatycznego gotowania są: smażenie, pieczenie, duszenie i gotowanie na parze. Na dodatek zaimplementowany jest tryb podtrzymywania temperatury, który pozwala utrzymać potrawę w stanie gorącym.