KickScooter - komfortowy środek transportu

Jaki rodzaj inteligentnego transportu preferujesz? Na pewno już "wypatrzyłeś" coś do kupienia, albo nawet udało Ci się coś kupić. Ktoś daje pierwszeństwo gyroboardowi, ale ten typ transportu pełni chyba bardziej "rekreacyjną" rolę - nie jest zbyt wygodny, aby daleko nim jeździć do pracy. Albo monocykl - również popularny rodzaj inteligentnego transportu, kompaktowy i prosty, ale nie każdy się na niego decyduje, bo trudno czuć się stabilnie na jednym kole. Kolejną rzeczą jest hulajnoga, a raczej hulajnoga elektryczna. Stabilna platforma, kierownica z wygodną podpórką - wszystko po to, by jazda po mieście była wygodna i przyjemna.

Producent Segway jest dziś bardzo popularny. Pojazdy tej firmy charakteryzują się jakością i niezawodnością w eksploatacji. Chcemy zwrócić uwagę na nowe modele Segway'a - to KickScooter ES1 i ES2. Nowe modele nie tylko świetnie wyglądają - są zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach.

Hulajnogi elektryczne KickScooter zostały zapowiedziane na targach IFA 2017 w Berlinie, później zostały dodatkowo zaprezentowane na targach CEE 2017 z ERC, które odbyły się w Kijowie. Hulajnogi naprawdę przyciągają uwagę swoim wyglądem. Teraz więcej o charakterystyce.

Nowy Segway KickScooter ES1 może osiągnąć maksymalną prędkość 20 kilometrów na godzinę. Pojemność baterii 5200 mAh pozwala na przejechanie do 25 kilometrów, czas pełnego ładowania baterii - 3,5 godziny. Ważąc 11,3 kg, hulajnoga może utrzymać do 10 kg, co jest ważne. Model ten posiada moduł Bluetooth, wyświetlacz LED oraz jasny reflektor LED z przodu. Platforma jest podświetlana od spodu, co daje niepowtarzalny efekt podczas jazdy w wieczornym mieście. Na wyposażeniu są hamulce nożny i ręczny, poręczny podnóżek i tylne światło hamowania. Na przednim kole znajduje się amortyzator. Dla skutera istnieje specjalna aplikacja na systemy IOS i Android. I, oczywiście, jest składany. W każdej sytuacji KickScooter ES1 szybko staje się kompaktowy i łatwy do przenoszenia.

Segway KickScooter ES1

Segway KickScooter ES2 jest podobny do poprzedniego modelu, z tą różnicą, że jego waga wynosi 12,5 kilograma, a maksymalna prędkość jazdy to 25 kilometrów na godzinę. Zasięg jazdy jest taki sam. Model ES2 posiada dodatkowy amortyzator na tylnym kole.

Segway KickScooter ES2

Obie hulajnogi są zabezpieczone normą IP54, co oznacza, że bez problemu poradzą sobie z zachlapaniami, kurzem i wilgocią. Wreszcie, KickScooter oferuje możliwość zainstalowania dodatkowego akumulatora. Innymi słowy, właściciel skutera może włożyć drugą baterię, a tym samym zwiększyć zapas mocy inteligentnego środka transportu do 45 kilometrów, a możliwą prędkość w tym tempie do 30 kilometrów na godzinę. To są takie wspaniałe modele. Dzięki nim dojazd do pracy czy w sprawach służbowych będzie łatwy - nie trzeba bowiem "stać" w korkach. Na skuterze będziesz czuł się stabilnie i pewnie, nawet na drodze. No i najważniejsze - całkowicie zaoszczędzisz na benzynie, ładując skuter z sieci.

Nie zapomnij o zakupie dodatkowej ochrony do jazdy po mieście, przynajmniej kasku. I powodzenia na drogach! ????

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio