Nowa "niespodzianka" od Xiaomi

Po głośnych nowych produktach firmy Apple, równie znani producenci wprowadzili na rynek świeże gadżety, które mają stać się błyszczącymi konkurentami popularnego iPhone'a. Nie jest tajemnicą, że chińska marka Xiaomi od dawna jest świetną alternatywą dla urządzeń Apple. On i tym razem postanowił "dotrzymać kroku", prezentując nowy "bezramkowy" smartfon o nazwie Xiaomi Mi Mix 2s.

Pierwsze zdjęcia nowego produktu pojawiły się już w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Na zdjęciu widzimy duży ekran, zajmujący cały przedni panel smartfona. Wycięcie w górnej części ekranu, identyczne jak w iPhone X, od razu przykuwa wzrok.

Xiaomi Mi Mix 2s design

Szeroki ekran z bardzo cienkimi krawędziami bocznymi tworzy efekt "bezramkowości", który jest ostatnio bardzo popularny wśród smartfonów. Co do specyfikacji smartfona Xiaomi Mi Mix 2s - nie są one jeszcze znane. Ale w najbliższym czasie zapewne pojawią się bardziej szczegółowe informacje na temat tej nowości. Można przypuszczać, że smartfon ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem wśród nabywców.

Źródło: Weibo

Podczas gdy my wszyscy czekamy na nową premierę Xiaomi, oto spojrzenie na obecną ofertę smartfonów na naszej stronie.1 miniv1

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio

Czy podobał Ci się artykuł?

0 0 Zostaw komentarz

Zaloguj się przez media społecznościowe

Facebook Google lubprzekazać informację zwrotną

Komentarz Zostaw recenzję Dotychczas brak komentarzy