7 zalet generatora pary!

zobacz nową ofertę w media-expert

Przeprowadziliśmy ankietę wśród pracowników biura i okazało się, że większość osób praktycznie przestała używać żelazek i preferuje generatory pary.

Informacją, którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić jest to, że słowo "prasowanie" nie jest już najważniejsze w systemach do prasowania! Wytwornica pary posiada funkcje podstawowe i dodatkowe. Generator pary to urządzenie, które pod ciśnieniem wytwarza gorącą parę wodną, którą kierujemy na jakiś przedmiot (ubrania, tkaniny czy nawet zabawki dziecięce) w celu jego wyczyszczenia.

Pierwszą zaletą generatora pary jest oszczędność czasu. Jak oszczędzasz czas? Podczas prasowania z generatorem pary nie trzeba wielokrotnie powtarzać tego samego miejsca, ponieważ pary jest znacznie więcej niż w żelazku i zagniecenia znikają już za pierwszym razem. Po drugie, jeśli prasujesz pościel, możesz po prostu złożyć ją na 4 warstwy i wyprasować. Ponieważ żelazko parowe może prasować wiele warstw bielizny. Prasując koszulę, nie musisz jej odwracać, wystarczy, że wyprasujesz tylko jedną stronę.

Nie musisz też kupować płynu do płukania tkanin, gdy używasz żelazka parowego. Wiele osób nie lubi zapachu substancji zapachowych w odżywkach, a dzięki generatorowi pary nie trzeba używać odżywki, aby zmiękczyć tkaninę. W rzeczywistości, po prasowaniu z użyciem generatora pary, Twoje pranie i rzeczy są o wiele bardziej miękkie! A spójrzmy prawdzie w oczy, oszczędność czasu zawsze idzie w parze z oszczędnością wysiłku i energii.

Polecamy żelazko Braun IS7143WH, które posiada 2,5 raza więcej pary niż standardowe żelazko. Więcej pary oznacza mniej czasu na prasowanie!

Drugą korzyścią jest dezynfekcja. Gorąca para pod ciśnieniem zabija bakterie, wnikając głęboko do wnętrza ubrań. Za pomocą generatora pary można poddać działaniu pary płaszcze, zasłony, a także nieoczywiste rzeczy, takie jak fotelik dziecięcy czy pluszowe zwierzęta. Spróbuj na przykład zwykłym żelazkiem zdezynfekować fotelik samochodowy dziecka, który łączy w sobie różne tkaniny i plastik - to będzie męczarnia!

Polecamy odkurzacz Braun IS7155 WH z funkcją Turbo - idealny do dezynfekcji. Temperatura płyty grzewczej wzrasta do 190C', a sucha, delikatna para wnika głęboko w tkaninę, zabijając bakterie.

A więc zaletą numer trzy jest niszczenie alergenów. Alergeny to takie białka, które wywołują u ludzi alergie, ale ich słabą stroną jest to, że doskonale niszczą się w wysokiej temperaturze. Odwiedzasz więc swoich przyjaciół, którzy mają wspaniałego, puszystego kota, a ty masz alergię na jego sierść. Kot zaprzyjaźnił się z twoją nową sierścią, podczas gdy ty się z nim komunikowałeś, ale to nic, wróciłeś do domu i potraktowałeś swoją sierść generatorem pary - i wszystko jest w porządku.

Czwartą zaletą jest to, że nie ma problemów z przesuszonym praniem. Widać, że problem ten dotyczy bardzo wielu osób, dlatego po praniu nie należy się rozluźniać i uważać, aby ubrania nie wyschły. A z generatorem pary ten problem nie istnieje, prasuj kiedy chcesz.

Ciesz się przyjemnością prasowania przy użyciu żelazka parowego Braun IS5155 BK. Dzięki funkcji iCare, która delikatnie dba o Twoje ubrania i zapewnia odpowiednie połączenie temperatury płyty grzejnej i silnego uderzenia pary.

Piątą, bardzo poważną zaletą jest to, że można prasować i parować w pionie. Ubrania, które zostaną poddane działaniu generatora pary, nie muszą być nawet zdjęte z wieszaka i w określony sposób ułożone na desce. Rozkładanie marynarki do prasowania, to generalnie jakaś magia, ale z generatorem pary można wszystko zrobić bezpośrednio na wieszaku. Albo na przykład firanki - spróbuj odbijać je żelazkiem, generator pary nie będzie sprawiał problemów.

Żelazko Braun IS5155WH waży zaledwie 1 kg, w przeciwieństwie do tradycyjnych żelazek, które ważą dwa razy więcej! A silna, stała para sprawi, że proces ten będzie tak łatwy i szybki, jak to tylko możliwe.

Po szóste, jest to świetna alternatywa dla częstego prania i drogiego czyszczenia chemicznego. Tak, załóż, gdy już założysz marynarkę lub koszulę, zdejmiesz, powiesisz na wieszaku - chcesz założyć ponownie - szybko odśwież generator pary i gotowe.

I siódma zaleta - generator pary pozwala na wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów, świeża gorąca para pod ciśnieniem nie pozostawia szansy na zapachy.

Dlatego kup generator pary i wykorzystaj jego funkcjonalność w różnych dziedzinach, ponieważ jest to poręczne i przydatne urządzenie!