Najlepsze telewizory do oglądania filmów

W dzisiejszym świecie coraz więcej rozrywki przenosi się do trybu domowego, a wiele osób woli korzystać z serwisów streamingowych niż chodzić do kina. Jest to logiczna odpowiedź na ogromny przepływ informacji, który nas otacza - chcemy cieszyć się oglądaniem filmów i seriali w domowym zaciszu. Aby czerpać przyjemność z oglądania telewizji w domu, niezbędne jest dobre odwzorowanie kolorów oraz odpowiednia równowaga między kontrastem a poziomem czerni w telewizorze. Podstawą przyjemnego dla oka obrazu jest rozdzielczość Full HD lub Ultra HD 4K, na ten parametr warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze telewizora.

Mamy coś do zaoferowania kinomanom, którzy chcą wybrać nowy telewizor!

TELEWIZOR SAMSUNG UE43NU7097UXUA

Rozdzielczość 4K UHD pozwoli Ci cieszyć się wyrazistym i kontrastowym obrazem. Ekran telewizora zawiera 4 razy więcej pikseli w porównaniu do technologii FHD. To właśnie ten parametr decyduje o szczegółowości scen. HDR otworzy przed Tobą świat drobnych szczegółów o wysokiej wyrazistości i najdokładniejszym odwzorowaniu kolorów. Telewizor Samsung UE43NU7097UXUA zapewni doskonałe odwzorowanie szczegółów w jasnych i ciemnych scenach filmowych.

Technologia PurColour sprawia, że obraz jest jasny, ale zachowuje naturalne odwzorowanie kolorów, więc podczas oglądania jesteś całkowicie zanurzony w świecie, który jest prawie nie do odróżnienia od rzeczywistości (przynajmniej obraz).

Unikalna technologia UHD Dimming dzieli ekran na wiele bloków dla uzyskania maksymalnej ilości szczegółów, a Ty otrzymujesz zoptymalizowany obraz.

Cena: 13 999 hrn

TV LG 43UM7100PLB

Ultrarealistyczna wyrazistość w rozdzielczości 4K! LG bardzo się postarało i stworzyło wysokiej jakości telewizor, który zadowoli koneserów kina wysoką szczegółowością i jaskrawymi kolorami na ekranie IPS. Obraz o wysokiej rozdzielczości zapewnia pełne zanurzenie się w nowym, wspaniałym świecie treści. Szeroki kąt widzenia panelu IPS 4K pozwala oglądać filmy z dowolnego miejsca w pokoju bez zniekształceń. Możesz oglądać w dowolnej wygodnej pozycji i nadal uzyskać 100% dokładności i szczegółowości.

Sekret tak realistycznych obrazów tkwi w ultraszybkim 4-rdzeniowym procesorze, który nie generuje żadnych zakłóceń. Zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i kontrast.

Cena: ̶17̶ ̶009̶ ̶r̶n̶ 13,499 UAH

ERGO LE43CT5520AK TV

43″ (109cm) - wspaniałe funkcje i wyrazistość obrazu w jakości FullHD. Z tego telewizora czerpiesz prawdziwą przyjemność podczas oglądania treści wideo.

Telewizor wykonany jest w minimalistycznej stylistyce, mimo dużych rozmiarów wykonany jest wykwintnie i gustownie. Smukła obudowa nie czyni go nieporęcznym, dzięki czemu dobrze komponuje się z wnętrzem.

Matryca ADS i rozdzielczość 1920x1080 zapewni Ci bardzo szczegółowy i kontrastowy obraz. Z tym telewizorem nie będziesz potrzebował dodatkowego systemu audio, ponieważ w konstrukcję wbudowane są dwa głośniki o mocy 8W.

Jedną z zalet tego modelu jest przystosowana aplikacja YouTube do oglądania filmów i klipów. Aplikacja może być sterowana za pomocą smartfona i jest łatwa w użyciu do oglądania treści.

Cena: ̶1̶4̶4̶9̶9̶ ̶г̶р̶н̶ 13 499 UAH

TELEWIZOR SONY KD49XF7596BR

Dzięki SONY odkryjesz nie tylko świat filmów, ale także świat rozrywki. Model ten tworzy idealną współpracę z konsolami PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Będziesz mógł cieszyć się grami ze szczegółowymi teksturami i naturalnym odwzorowaniem kolorów. Telewizor obsługuje różne formaty HDR, w szczególności HDR10 i Hybrid Log Gamma.

Telewizory z systemem Android TV zapewniają doskonały, szczegółowy obraz bez względu na to, co oglądasz. Każdy szczegół w rozdzielczości 4K X-Reality PRO to najwyższy poziom realizmu i wyrazistości, bez zniekształceń i błędów. Obraz jest przetwarzany w czasie rzeczywistym, co zapewnia precyzyjną obróbkę szczegółów.

Jakość dźwięku dotrzymuje kroku obrazowi, a technologia ClearAudio+ optymalizuje dźwięk z telewizora, zapewniając wciągające, żywe wrażenia. Twój pokój stanie się prawdziwą salą kinową z wszystkimi efektami dźwiękowymi i muzyką.

Cena: ̶20 ̶19̶9̶ ̶g̶r̶n̶ 17,999 UAH

KIVI 40U600GU TV.

Kivi 40U600G wyposażony jest w matrycę o wysokim kontraście, która zapewnia płynny ruch, jasny i kontrastowy obraz. Zaawansowane przetwarzanie szczegółów i obrazu pozwala uzyskać wspaniały obraz dowolnej zawartości. Dzięki temu telewizorowi ulubione filmy trzeba oglądać ponownie, aby dostrzec wszystkie szczegóły. Do tego dochodzi jeszcze smukła przekątna ekranu 40" - czego jeszcze potrzeba do szczęścia?

Zaproś swoich przyjaciół, usiądź wygodnie i oglądaj filmy w wysokiej jakości. Potężny wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwala na odtwarzanie plików bezpośrednio z dysków USB.

Cena: ̶8̶ ̶9̶9̶ ̶g̶r̶n̶ 7,777 UAH

zobacz nową ofertę w media-expert Kupuj tanio